PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

No to jest po prostu żałosne. Przepromowana gwiazdeczka na której piosenkach ryczy 50% nastolatek.
Jakaś masakra.
Nie mam nic do niego jako człowieka ale jego piosenki są słabe.

HLR0211

Dokładnie, dokładnie, dokładnie.. Też tak myślę.

HLR0211

Dokładnie...
Płakać to można przy piosenkach/utworach (jak kto woli), które mają głębię, ukryty przekaz, wzruszają, ukazują prawdę o świecie, ludzkich słabościach i błędach...
A to co to jest? Gówniarz myśli, że umie śpiewać, bo zrobił sobie pedalską grzyweczkę? RZYGAĆ mi się chce, jak na niego patrzę...

HLR0211

Nie obrażaj nastolatek :C

sound_frequency

Nie obrażam.

HLR0211

Wbrew pozorom większość nastolatek nie lubi Biebera, tyle że te, które już go lubią, okazują to całemu światu i często są strasznie irytujące. Jednak większość ma do niego podobny stosunek, co chociażby Ty.

HLR0211

Jako ciekawostkę powiem, że Drew Barrymore napisała swoją w wieku 14 lat :D
Ale to jest przynajmniej utalentowana aktorka

CityOnilne

ktora zaraz po swoim triumfie malolaty stoczyla sie na dno

Zmietolony_beret

Tego nie wiem, ale możliwe

CityOnilne

nie slyszales o tym? miala parenascie lat jak trafila na odwyk tylko nie paieam czy chodzilo o narkotyki czy alkohol. Pare lat jej zajelo odbudowywanie pozycji.

Zmietolony_beret

Nie słyszałem, w sumie to o niej zacząłem czytać dopiero po obejrzeniu ''Szarych Ogrodów'', wtedy mnie zaimponowała świetnie odegraną rolą.

ocenił(a) film na 1
HLR0211

Jego biografia będzie taka fascynująca. Cóż on mógł mieć za przeżycia w wieku 19 lat. Urodził się, poszedł do szkoły, skończył, zaczął spiewać, ćpać, pić. CDN.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones