PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 512
ocen
3,7 10 1 11512
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

Nie rozumiem was co on wam takiego zrobił ?! Ja do niego nic nie mam... Film mi się podobał pokazał, że Justin Bieber to normalny chłopak który ma ogromny talent. Dzięki tej biografii bardziej go lubię. A większość z was pewnie nie oglądała tego filmu lub po prostu zazdrości mu tego, że spełnia marzenia! Dla mnie świetna biografia! :)

doma1600

Ja nie przepadałam za nim dopóki nie obejrzałam właśnie tego filmu. Tak jak mówisz, ten film pokazał, że JB jest normalnym chłopakiem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
g0dmod3

Jest geniuszem biznesu.

Co prawda, to prawda

ocenił(a) film na 1

"Jest geniuszem biznesu." Jest geniuszem ale w rękach speców od Public Relations i od wytwórni.

użytkownik usunięty
g0dmod3

No i to jest prawda : P

ocenił(a) film na 6
g0dmod3

Śmieciem jest ktoś kto potrafi napisać to co Ty napisałeś. Ciekawe czy potrafisz zagrać chociaż na cymbałkach. On gra na 4 instrumentach. Ja też nie lubię jego muzyki, ale to nie powód żeby kogoś wyzywać od śmieci. Szkoda mi tak zawistnych i zakompleksionych osób. Żal Ci dupę ściska, że za jeden koncert bierze więcej niż ty zarobisz przez całe swoje życie zbierając puszki?

ocenił(a) film na 7
Katy_4

Dokładnie !

doma1600

Czy jakikolwiek film biograficzny przedstawia bohatera w złym świetle? Według mnie film miał tylko przedłużyć szum medialny wokół niego.

qazzaq123

Ja też nic do niego nie mam, ale jego fanką to ja nie jestem.
Ale zgodzę się z qazzaq123. Może 'przedłużyć szum mediów wokół niego' to nie, ale raczej filmu, który przedstawiał by go w złym świetle to by nie zrobił. Tak uważam.

użytkownik usunięty
doma1600

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAGHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TALENT TO MA ♥ROBERT PATTINSON♥ A NIE JAKIŚ ŻULOWY BIBER....
TEN CHŁOPAK TO DNO!!!!
ŚPIEWA JAK BABA!!!!!!!!!!!!!!!!

PORAŻKA.......
NIE BĘDE MARNOWAĆ SŁÓW NA TAKĄ PAŁE..

ocenił(a) film na 7

Robert Pattinson... -.-' Zmierzch jest do bani! I chciałam ci powiedzieć że ja nie jestem jego fanką tylko mówię że ludzie bezsensu go oczerniają... Bo tak naprawdę co on ci zrobił ?? Po prostu jesteś zazdrosna...

ocenił(a) film na 1

Haters gonna hate :D

Same shit.

eee tam ... Parkinson też jest do kitu ;)
widze, że fanka beznadziejnego zmierzchu?

użytkownik usunięty
Chloe_Carter

♥Pattinson♥ Jest nieziemsko boski!!
I nie. Nie jestem fanką beznadziejnego Zmierzchu tylko Sagi która jest od 2008 do 2012r hitem....
Ja poprostu to kocham!! Boski film, Robert nieziemsko przystojny i w ogóle ♥

ocenił(a) film na 7

Haha to mnie rozbawiło boski, nieziemski i hit jak dla mnie 2/10 :D Ile ty masz lat dziewczynko ?

użytkownik usunięty
doma1600

13
a masz z tym jakiś problem?!
Dziewczynko?

ocenił(a) film na 7

Haha uuu zdenerwowałaś się :D Pattinson nieziemsko boski to chyba jakieś żarty ! I niby co ty widzisz w tym filmie nie dzieje się w nim nic ciekawego, świecący się wampir, jakaś neurotyczna dziewczyna i każda część jest praktycznie o tym samym! Widziałam dużo filmów a Zmierzch jest zdecydowanie jednym z najgłupszych jakie kiedykolwiek zobaczyłam!

użytkownik usunięty
doma1600

A wiesz co mnie interesuje twoje zdanie!?! NIC. Twoje zdanie to dla mnie gówno.a tak w ogóle to pytał cie ktoś?! No właśnie. NIE
A jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej sie nie odzywaj....

ocenił(a) film na 7

Jak byś chciała zauważyć to ja założyłam ten temat więc jak nie chcesz to ty się nie odzywaj. Mnie też nie obchodzi twoje zdanie na temat Biebera a jednak je wyrażasz. Widać nie masz gustu do filmów jeśli Zmierzch dla ciebie jest arcydziełem a nie interesują cię takie filmy jak np. Pamiętnik, Efekt motyla czy Skazani na Shawshank!

Za to ja mam coś sensownego do powiedzenia.

Zamknij mordę...

ocenił(a) film na 1

Narazie to ty jesteś dziewczynką : 3

użytkownik usunięty
mf_loves

i ciesze sie że jestem młoda.

ocenił(a) film na 1

ale skaczesz do starszych ... a to źle.

Pattison to pedał...

użytkownik usunięty
Jan_KowaIski

Powiedziała to ciota....

Nie mniej jednak Pattison to pedał.

użytkownik usunięty
Jan_KowaIski

A ty jesteś i tak i tak ciotą... A Pattinson jest boooooski!!

Patison to takie warzywo w związku z tym morda tam.

użytkownik usunięty
Jan_KowaIski

Powiem ci tyle: jeb sie na ryj.

Morda tam plebsie.

Nie drzyj mordy tym caps lockiem dziecko.

użytkownik usunięty
Jan_KowaIski

Stul pysk....

Morda tam cioto.

doma1600

Żyje...

doma1600

Nie lubię go ponieważ jaki człowiek robi film na swój temat jeszcze taki który właściwie nic nie osiągnął !Kręcił film o sobie w wieku 16 lat . No błagam kręci się filmy o Rolling Stones , o Nirvanie , o The Doorsach , o Jackson'ie . Ile on osiągnął ? Błagam ale słuchałam jego piosenek przez jakiś czas śledziłam jego karierę . I on jest na chwilkę , potrzebowali chłopaka który stałby się idolem dla nastolatek , przecież muszą na nich zarabiać . I tak otóż wykreowali Biebera , pewnie w połowie teraz Bieber nie jest sobą . Nie lubie go bo jak można pisać o kimś kto ma zaledwie 18 lat ? I jeszcze użala się nad swoi dzieciństwem , opowiada o nim . Bardzo dużo artystów wychowywało się , na ulicy , bez rodziców . Nawet taka Monroe , o niej można pisać biografię bo trochę więcej lat niż Justin przeżyła właściwie 2x tyle , ona też miała bardzo ciężkie dzieciństwo , nienauczona uczuć , kochania . Musiała sobie radzić . Kompleksy też miała i co ? I nie pisali o niej w wieku 18 czy 19 lat tylko 36 kiedy nagrała kilkanaście filmów , stała sie sławna , dużo osiągnęła . Mogę się założyć ,że kariera Biebera jeszcze potrwa 10 lat i koniec . Kto potem będzi go uwielbiać ? Kiedy nastolatki staną się kobietami ?

ocenił(a) film na 7
kingofpeace

Rozumiem cię ale jesteś po prostu zazdrosna i tyle ;) Ja tam nie jestem jego fanką ale lubię go i uważam, że nie zasługuje na taką nienawiść tylko dlatego że stał się sławny w wieku 16 lat :/

doma1600

Nie jeste zazdrosna bo nie marzę o takiej karierze . Po prostu uważam ,że jest bez talentu wyprodukowany jako łapacz na nastolatki

ocenił(a) film na 7
kingofpeace

Rozumiem ale dlaczego oceniać film jeśli się go nie obejrzało ?!

doma1600

jesteś kolejnym opłaconym gościem który ma pisać pozytywne tematy?

ocenił(a) film na 7
aniol12

Nie :D Jest coś takiego ??

ocenił(a) film na 8
doma1600

Ja się zgadzam z tematem.
Samej po obejrzeniu filmu zrobiło mi się głupio, że tak go łatwo skreśliłam.
Ma chłopak talent, marzenia i ogromne siły w sobie :)

ocenił(a) film na 5
doma1600

To smutne, że 80% użytkowników wystawiło jedynkę jak tylko natrafiło na ten tytuł...

Sathron

Jak na przykład ja.

doma1600

Oglądałam to badziewie. Gówno niespotykane ...

ocenił(a) film na 7
Chloe_Carter

Ok wiesz zobaczyłaś nie spodobało ci się spoko :D Nie zmuszam ludzi by go lubili. Wyraziłam swoją opinię na temat biografii. A przykre dla mnie jest to że prawie wszyscy którzy wystawiali ocenę 1/10 nie widzieli tego filmu!

użytkownik usunięty
doma1600

Jego nikt nie polubi..... Filmy biograficzne to totalny chłam..... Nic w nim wyjątkowego!
A jeśli masz IQ wyższe niż zgniły serek to sie nie odzywaj!!!!
A jeśli chodzi o bibera to jest beztalenciem. Muzyka mu nie wychodzi to próbuje w filmach. ŻAL>>>>

ocenił(a) film na 7

Jezu jak ty mnie denerwujesz możesz przestać pisać jakieś bezsensowne komentarze ?! "Zgniły serek" i "żal" -.-' na serio ? :D A tak na marginesie mówiłam że jest w nim coś wyjątkowego ?! Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie odpisuj!

doma1600

nie przejmuj się:) większość osób mu zazdrości i tyle. naprawdę nie ma po co zawracać sobie głowy tego typ komentarzami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones