PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 514
ocen
3,7 10 1 11514
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

ZAZDROŚĆ!

ocenił(a) film na 10

Po prostu mu zazdrościcie,bo stał się bardzo szybko światową gwiazdą i ma teraz wszystko.Nie rozumiem skąd Wasza niechęć do muzyka? Przecież robi nawet dobrą muzykę.Ja nawet go czasami słucham aż taką fanką nie jestem,ale bez przesady za bardzo po nim jedziecie,jakby Wam coś zrobił,nawet go nie znacie na żywo.Przecież pomaga innym udziela się na Haiti muzyka 100% jako osoba pewnie jest zajebista,fajnie się ubiera i ładnie śpiewa na zywo.A Wy już opinie wystawiacie zazdrośnicy!Nigdy nie osiągniecie tego co Justin Bieber możecie tylko pomarzyć.A On wystarczy ,że nagrał pare piosenek i wrzucił na youtuba i już miliony wyświetleń i ktoś go zauwarzył bo ma ogromny talent i jest samoukiem.Zazdrość u Was po prostu.

keyt9393

dorosniesz to porozmawiamy dziecko. I zaloz nowe konto, bo te cyferki 9393 na pewno nie oznaczaja roku Twojego urodzenia.

ocenił(a) film na 10
pitixpl

Ciśnij pompki paziu! :D Bieber rządzi!

keyt9393

Hahahaha fajna wrzuta. Nie sądziłem, że skończylas 2 klase gimnazjum. Gz dla Cb.

pitixpl

uzasadnij dlaczego dalas temu poje**** filmowi ocene 10 ?

ocenił(a) film na 10
pitixpl

Weź dziecko się ogarnij! :/ będę pisała co mi się podoba to jest forum i każdy ma prawo wyrażania swoich opinii,a teraz jeśli pozwolisz nie mam zamiaru już mieszać się w twoje nędzne wypowiedzi BUUUUU! dobranoc:D

ocenił(a) film na 1
keyt9393

Keyt !!! do lekcji !!! bo klasówka z trzeciej tabelki tabliczki mnożenia !!!

ocenił(a) film na 1
keyt9393

Nie chcę nikogo obrażac, ale zastanow się nad swoim zachowaniem.Nie macie prawa atakowac dziewczyny za to, że uwielbia Biebera, ale tak samo nie masz ty prawa obrażac innych. To działa w dwie strony. Mi film się nie podobał - nie ma zmiłuj się, jeśli nie jest się fanem ani nie przepada się za tego typu muzyką nie da się tego polubic. Dla mnie ten twór jest nieporozumieniem i nie - nie dlatego,że nie jestem jego fanką. Justin miał 17 lat gdy wyszła jego autobiografia. Do tej pory myślałam, że jest to przywilej osob, ktore czegos dokonaly, zasłuzyly sie dla ludzi czy czegos tam. Paradoksem jest dla mnie, że teraz to same 'gwiazdki' tworzą filmy o sobie. Ba, mało tego - za życia. To zupełnie bezsensu. Najpierw Bieber, teraz Katy Perry. Po kolei każda osoba, która ma pieniądze będzie mogła coś takiego stworzyc tylko dlatego,że jest sławna lub rozpoznawalna. Tak jakby tylko ich życie miało znaczenie. Szkoda,że ktoś nie zrobi filmu o biedzie jaka panuje w co po niektorych domach w Polsce czy gdziekolwiek indziej na świecie. Czemu o zwykłych ludziach się nie mówi, pomija się ich, a o jakiś nastoletnich smarkach tworzy się film? Nie pojmuję tego.

ocenił(a) film na 1
keyt9393

Znowu to o zazdrości... Matalica osiągnęła choćby większą sławe i wszystko, a jakoś jej nie hejtujemy, chyba coś w tym jest. ; )

RoomCays

Aleskander. zawiodłam się na ciebie. myślałem że jesteśmy przyjacielami :(

ocenił(a) film na 1
Ush

Co ty tu robisz i co ja tu robiłem

ocenił(a) film na 1
keyt9393

To nie zazdrość, mię nie obchodzi jaką kasę zbija i jak sławny jest , ja po prostu się nim brzydzę.
A po drugie ta jego droga autobiografia mogła być jak 60 skończy a nie że wieku 17 to jest kpina prędzej mógłby zrobić osobie i jego sławie dokument co teraz wykonał.

keyt9393

to co napisałaś świadczy tylko o twoich zaburzeniach psychicznych. Studiuje medycyne wiem coś o tym

keyt9393

Jak w takim razie wytłumaczysz to, że jest wiele innych bogatych, odnoszących sukcesy osób, które nie są nienawidzenone nawet w ułamku procenta tak bardzo jak Bieber? Im też ludzie zazdroszczą, ale ich nie nienawidzą. (Podpowiedź: Bieber jest idiotą i beztalenciem, a Ci inni nie)

użytkownik usunięty
keyt9393

Niczego mu nie zazdroszczę.

Polecam słownik ortograficzny..dziecko.

keyt9393

"Zauwarzył" weź wyjdź dzieciaku
bo ośmieszasz się tobie już nawet słownik nie "pomorze"...



ocenił(a) film na 1
keyt9393

Naucz się polskiego najpierw.

Aha, bym zapomniał - film to gówno.

Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 1
saw24

Wszystko w tym filmie to g?>*o.Dziwię się że ktoś daje temu czemuś 10.HAHAH ciekawe za co

ocenił(a) film na 1
keyt9393

A normalna walnięta umysłowo dziewczyna która myśli że jesteśmy "zazdrośni", aż śmiać mi się chcę że fanki Justina Biebera zawsze go bronią :D Zajmij się prawdziwą muzyką :D

ocenił(a) film na 1
SonicPL2014

Aha, a dobra muzyka to: Rock, Metal i Punk

ocenił(a) film na 7
SonicPL2014

Słucham metalu i rocka doceniam dobra muzykę.
Ale przyznam szczerze ze ten młody chłopak naprawdę ma talent.
Hejt tutaj jest nie na miejscu, także uważam, że wam wątroba czarnieje z zazdrości. Rocznik 1982 :)

ocenił(a) film na 1
keyt9393

Zazdroszczę, to gwiazdom jak Plant, czy lemmy. Z Bimbera się śmieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones