PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593915}
3,7 11 514
ocen
3,7 10 1 11514
Justin Bieber: Never Say Never
powrót do forum filmu Justin Bieber: Never Say Never

boże jak można się tak stoczyć. podobno już są dmuchane lalki do gwałcenia w postaci
dżastinka.

ocenił(a) film na 10
Mothyff

I co zazdrościsz mu że kupują je dziewczyny.

ocenił(a) film na 1
Spiderman_filmaniak

Jasne pewnie każdy zazdrościł by gdyby jego ryj gwałciły niedorobione 12 latki. :)

ocenił(a) film na 10
Sylviaa1234

Uwierz w zboczonych chłopaków.

Spiderman_filmaniak

Uwierz mi to nie są lalki dla dziewczyn hahahahhahahaha ale wpadka:P (są w ogóle lalki dla kobiet? chyba coś ci się pomieszało z wibratorami)

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Żadna wpadka,jakoś nie widziałem takiej lalki.

Spiderman_filmaniak

coś się gubisz - wcześniej wmawiałeś że to są lalki dla dziewczyn a teraz że nie widziałeś takiej lalki, jak nie orientujesz się w temacie to poco w ogóle zabierasz głos?
ps wyszukiwarka internetowa pomoże ci w szukaniu:)

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Nie wmawiałem tylko tak myślałem.

Mothyff

UWAGA! Oto miażdżąca prawda o bieberze. ANTYFANI mile widziani


http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Justin_Bieber

Mothyff

Mothyff, porównując karierę Justina z Twoją karierą trolla narzekającego na forum, że tyra za marne pieniądze, doszlibyśmy do wniosku, że żaden z Was nie robi nic ambitnego, a Justinowi udaje się zbijać na tym wielką kasę. :)

hyrkan

czy ktoś cię pytał o zdanie? won trollu ! aha nie masz życia, no przykro mi...

Mothyff

Rozmawialiśmy już o interpunkcji, prawda? Wciąż masz co poprawiać.

Zazdrościsz Justinowi?

hyrkan

czy ktoś cię pytał o zdanie? won trollu !

Mothyff

W sumie to dość przykre, że zazdrościsz ludziom pieniędzy, a nie rozumu.

hyrkan

ty w kółko gadasz o zarobkach justina więc na pewno robisz to z zazdrości ! won trollu!

Mothyff

"w kółko"? Jedynie doszliśmy do tego w rozmowie, że nie tworzysz nic lepszego niż on, ale on dobrze zarabia.

Stąd zatem Twoja zazdrość i atak.

hyrkan

to i tak więcej razy niż ja o tym wspominałem, więc tylko kasa cię interesuje.

Mothyff

Załóżmy, że wspomniałem o tym 5 razy (tak naprawdę mniej). Jeśli to oznacza, że tylko kasa mnie interesuje, a Ty o mnie wspomniałeś 300 razy...

Kochasz mnie i jestem Twoim bogiem :)

hyrkan

znowu unik trolla, brawo !

Mothyff

Konsekwentne rozumowania to uniki?

Ciekawe nazewnictwo.

hyrkan

o a tu opinia o tobie twojej innej ofiary :Hyrkan ty się nie baw w odczytywanie godzin. Koledzy z filmwebu to umieją, tu kariery nie zrobisz.
Ja ci mówie zostaw to i wracaj do gadania z trollami ;D''
ile setek ofiar masz na trollowym koncie?

Mothyff

Twoim zdaniem gdy ktoś się skupia na jednym temacie, to dlatego, że tylko ten temat się liczy.

Dlatego wiemy, że mnie czcisz.

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

Justin jest Twoim zdaniem gwiazdą?

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

Moim zdaniem należy oddzielić kwestię zarobionych pieniędzy od jakości gry czy tworzonej muzyki. Często się zdarza, że jakiś aktor przyciąga publiczność. Pieniądze dostaje nie za jakość gry, bo nie można grać tak doskonale, żeby zasługiwać na milion dolarów za jedną rolę.

Ale jeśli przyciąga się publiczność za 300 milionów czy za miliard, to wówczas zasługuje się i na 40 milionów. Stąd zarobki aktorów nieadekwatne do poziomu roli, a proporcjonalne do oczekiwań producentów, na ile aktor przyciągnie widzów.

hyrkan

won trollu !

Mothyff

Twoim zdaniem nie należy odróżniać kwestii pieniędzy i jakości?

hyrkan

jesteś tak bardzo smutnym trollem, żal mi takich osób....rozumiem, miałeś smutne dzieciństwo, koszmarne, tatuś przychodził w nocy, teraz się rozładowujesz? to takie przykre, naprawdę, współczuję twojej psychice...

Mothyff

Obelgi obelgami, ale przecież jakość nie jest tożsama z budżetem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones