PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690778}

Jutro będzie futro 2

Hot Tub Time Machine 2
5,1 7 177
ocen
5,1 10 1 7177
Jutro będzie futro 2
powrót do forum filmu Jutro będzie futro 2

druga część moim zdaniem to totalne nieporozumienie, mało co a poszedł bym do łazienki zwymiotować.Poziom żartów jest żenujący, nie ma Johna Cusacka ale nie sądzę że on uratował by tą szmirę, chyba jego absencja w tym " dziele" była świadoma.Osobiście nie polecam ale żaden ze mnie krytyk choć komedii widziałem sporo a to nie nazwał bym komedią tylko dramatem na swój sposób.

ocenił(a) film na 3
Shade83

Film jest ogolnie fatalny jezeli chodzi o kontynuacje. Jako komedia prezentuje poziom ostatnich "strasznych filmow".
Jest kilka zabawnych scen ktore ogolnie przyprawiaja o obrzydzenie ale nie zmienia to faktu ze jedynka byla swietna na swoj sposob i zabawna.
W drugiej czesci postawiono na malo wysmakowany dowcip sytuacyjny.

Zabawne jest to ze w filmie w ktorym wystepuje scena wirtualnego seksu i gloryfikacji glupich teleturniejow, probujaca byc pastiszem swoistym dla takich telewizyjnych produkcji, probuja przemycic jakas ambitna tresc.. ten film powinien byc albo na tyle powazny jak jedynka z odpowiednio dobranym humorem albo totalnie glupia komedia nie probujaca udawac ambitniejsze kino.. mowa o monologu na temat tego co jest wazne w zyciu o milosci i tak dalej.. jak robic takie filmy to lepiej zeby byly po prostu odmozdzajace i tyle

ocenił(a) film na 4
Shade83

Nie wiem czy oglądałeś do końca i nie chcę spoilować ale co do Cusaka.... ;)

ocenił(a) film na 3
hal9000

Zgadza się nie dotrwałem do końca, po prostu zemdliło mnie , wyłączyłem to ścierwo i położyłem się w celu zaśnięcia.

ocenił(a) film na 4
Shade83

To podpowiem Ci, że może się okazać, że na końcu Cusak się pojawi ;)

ocenił(a) film na 4
Shade83

Aha i właściwie końcówka filmu jest najlepsza. Sam koniec plus napisy, gdzie lecą fajne wstawki :)

ocenił(a) film na 4
hal9000

No niestety jedynym elementem filmu który prezentuje jakiś poziom to świetne scenki na napisach końcowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones