PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489567}

Ghost in the Shell 2.0

Kôkaku kidôtai 2.0
7,0 680
ocen
7,0 10 1 680
Kôkaku kidôtai 2.0
powrót do forum filmu Kôkaku kidôtai 2.0

Jeśli nie chcecie sobie zepsuć obrazu oryginału. Zmieniono całą kolorystykę - teraz wszystko wygląda tak badziewnie ja w Innocence i jest żółte lub pomarańczowe, przez co całość bardzo traci na realizmie, zresztą zobaczcie sami - http://a31.idata.over-blog.com/2/17/88/01/ghost-in-the-shell-2.0/01Ghost-in-the- Shell-2.0---GITS-remix-.jpg
Poza tym mnóstwo efektów komputerowych w ogóle nie pasujących do estetyki filmu. Dobrze że przy oryginalnym GitSie Oshii nie miał tyle swobody. Chociaż widziałem tylko urywki daje 1/10 :D

ocenił(a) film na 5
Witcher

Haters gonna hate

Krzych0_

Przez takich głupków jak ty ,powstają właśnie taka gówniana kolorystyka i dodawanie czegoś na siłę.

Witcher

Ja też jestem raczej na nie. Te "poprawione" komputerowo fragmenty, strasznie gryzą się z resztą. Obraz cały jakiś taki zblurowany. Poza tym - chociaż to już pewnie kwestia gustu - bardziej podobała mi się kolorystyka oryginału niż wszechobecna żółć. Zmiana głosu (a przede wszystkim płci) Puppet Mastera też mnie nieco zdenerwowała. Ogólne wrażenie mam takie, że ta wersja powstała dla kaprysu, a nie dlatego żeby coś faktycznie poprawiać, albo ulepszać

ime

moze dla amerykanów ;P

ocenił(a) film na 8
Witcher

faktycznie wygląda strasznie i jest to gwałt na filmie z 1995 roku ale fabuła dalej ta sama więc nie ma co tak bardzo hejtować, pozostaje tylko pytanie po co oni o zrobili??

ocenił(a) film na 1
Witcher

Niestety. Kolejny przykład na to jak wykastrować kultowy film z jego, nomen omen - duszy - aby tylko móc sprzedać go jeszcze raz. Gratuluje.
Cholernie smutne, niszczyć własną sztukę dla profitów.

Polecam recenzję na Tanuki: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/2314-ghost-in-the-shell-2-0/rec/1977 Trafna choć bolesna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones