PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003044}

Kłamstwo

The Lie
5,9 2 059
ocen
5,9 10 1 2059
Kłamstwo
powrót do forum filmu Kłamstwo

bo zrobiły sobie jajca, a ktoś zginął. Nie mówiąc o tym ile nerwów i stresów przeżyli rodzice. Gruba akcja, choć w trakcie filmu przewidywania tego co się stało na końcu przechodziły przez głowę, ale tak umiarkowanie. W sensie kurde, a jakby tak rzeczywiście to były jaja z ich strony, ale za poważnie to wyglądało. Niemniej warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Przydałoby by się oznaczenie że spoiler XD

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

"Niemniej warto obejrzeć" , ale 4 gwiazdki. W ten sposób to się skutecznie ocenę filmom zaniża.

ocenił(a) film na 4
dzyniu88

Dzięki za spojler gamoniu.
@IBS11 ten koleś ma coś nie tak z głową i ocenia tylko do 5, gdyz nie uznaje zasad portalu. Tak jak napisałam, gamoń i to wybitny.

ocenił(a) film na 8
evlka

Film fajnie pokazuje pewną naszą ludzką mentalność. Że dla bliskich jesteśmy w stanie skoczyć w ogień nawet odrzucając zasady moralne. Ja pewnie na miejscu bohaterów postąpił tak samo, bo jestem samolubnym człowiekiem i bliscy są dla mnie ważniejsi niż wszystko inne.

dzyniu88

Dzyniu88 nie lśni initeligencją. Nie miejcie mu za złe. Ot zwykły.... Dokończcie.

ocenił(a) film na 5
czarna_wdowa

Dzyniu lśni wielce kreatywnymi pomysłami i ma skalę ocen jak w szkole -_-

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Oznacz to debilu jako spoiler, ktoś przeczyta i zepsuje sobie seans

ocenił(a) film na 7
Ashganka

Np ja dzisiaj xD

ocenił(a) film na 6
dzyniu88

Tak jak gamoni, którzy w temacie spojlerują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones