PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343448}

Kłopotliwy człowiek

Den Brysomme mannen
7,3 9 589
ocen
7,3 10 1 9589
Kłopotliwy człowiek
powrót do forum filmu Kłopotliwy człowiek

Kapitalna czarna komedia ośmieszająca rutynę życia.
Znienawidzoną przez Tylera Durdena z "Fight Clubu" egzystencję polegającą na ciągłym kupowaniu i modernizowaniu swojego domu meblami z Ikei tutaj widzimy na własne oczy. Główny bohater umiejscowiony w idealnym mieście, w którym niemalże wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ale brakuje uczuć, wzbudza masę śmiechu, ale jednocześnie prowokuje do zastanowienia się nad własnym życiem. Bardzo dobre aktorstwo(szczególnie rola główna), tony czarnego humoru, świenie grająca swoją rolę - muzyka, trochę drastycznych scenek, które tylko wyostrzają moc tego filmu, a po drugiej stronie zakończenie, które niestety nie ma już tej werwy i tempa co pierwsza połowa filmu i ogólnie lekko mnie rozczarowało.Ale tylko "lekko" bo film jest naprawdę udany.

8,5/10 (ciut obniżone właśnie za końcówkę)

Kto jeszcze był na pokazie z FW Offline? - zdążyłem spojrzeć tylko na parę identifikatorów, ale w ciemnej sali ciężko było po nich rozpoznać niektóre avatary:)

ocenił(a) film na 8
Krolik_Pudding

Ja też byłam!:)
O kurde, ale film!:) Sceny w metrze mnie rozwaliły, słowo daję! Makabra!:) Naprawdę daje do myślenia:)
Masz rację Króliku, nijak nie dało się dostrzec znajomych avatarów, o nickach to nawet nie wspomnę!:)
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro!:) Mims

ocenił(a) film na 8
Krolik_Pudding

Ja też byłam.
I cóż... Po raz kolejny się przekonałam, że Skandynawowie robią naprawdę dobre kino :) Film czaderski, nieźle się ubawiłam - pomimo tych "strasznych" scen :P Wybór trafny
Do zobaczenia jutro!

ocenił(a) film na 8
Krolik_Pudding

ja tez bylem:) mocne 8:))) czarny humor dopisuje:) pierwsze skojarzenia: dzien swira, dzien swistaka, jablka adama, przypadek harolda cricka, vanilia sky, equlibrum.. i teraaz juz nie pamietam:) film udany, momentami przydlugi, ale sceny w metrze makabra - rekompensata :D:D:D

ocenił(a) film na 9
Krolik_Pudding

rewelacyjny film! po prostu wbił mnie w fotel. tak, też byłem w multikinie :)

Krolik_Pudding

Bylam rowniez,swietna rzecz, przerazajaca, ale jednoczesnie obnazajaca ludzka proznosc, powierzchownosc...3 dni pod wrazeniem. Podobne odczucia towarzyszyly mi po filmie ,,male dzieci''...cala noc przemyslen,totalnie pokomplikowany swiat emocji.

ocenił(a) film na 8
Krolik_Pudding

króliku ..popieram w całej rozciągłości :D ale jako że nie ma połówek daję 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones