PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343448}

Kłopotliwy człowiek

Den Brysomme mannen
7,3 9 589
ocen
7,3 10 1 9589
Kłopotliwy człowiek
powrót do forum filmu Kłopotliwy człowiek

Zastanawia mnie kto okreslił gatunek tego filmu jako horror(przecinek) komedia obyczajowa. Miłośnicy horrorów zapewne poczują się mocno rozczarowani a to, że publicznośc czasem zaśmiała się trochę nerwowym śmiechem nie stanowi o tym, że jest to komedia. To trochę tak, jak ze świnką morską: ani ona świnka ani morska :)
Jak dla mnie, to jest bardzo dobry dramat obyczajowy.
Polecam zdecydowanie miłośnikom dramatów.

Zgadzam sie w 100 % , okreslenie tego filmu jako horror , to wielka pomylka , albo ja sie nie znam na gatunkach filmu, ale dla pewnosci sprawdzilem jeszcze raz definicje " horror " i mam pewnosc ze ten film sie nie zalicza do tego gatunku. Moim zdaniem to dramat z elementami czarnej komedii. Poprostu fantastyczne kino skandynawskie, nic dodac nic ujac.

ocenił(a) film na 9

A ja zgadzam się z nazwaniem tego co zobaczyłem w tym filmie horrorem.
I chyba nawet pokuszę się o stwierdzenie, że jest to bardzo przerażający horror.
Zero opinii, poglądów, przemyśleń... Zamiast tego suche fakty, zdania wypowiadane z poczucia a raczej obowiązku uprzejmości...
Jeden z najsmutniejszych filmów jakie widziałem a jego ostatnia akcja jest czymś zatrważającym, ale jednak happy-endem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones