PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32357}

K-19

K-19: The Widowmaker
7,2 24 568
ocen
7,2 10 1 24568
7,0 4
oceny krytyków
K 19
powrót do forum filmu K-19

Tak jak ktoś napisał, dialogi po angielsku to porażka zupełna. Poza tym H. Ford gra po
"amerykańsku" niczym twardziel, pewniak, któremu wszystko wychodzi i jest pewny swej
nieomylności. Porównując cały czas ten film z odpowiednikiem z R. Hauerem, ten drugi
wygrywa pod każdym względem. Nie jest to zły film, ale klimatu radzieckiej łodzi podwodnej
według mnie zdecydowanie nie oddaje.

ocenił(a) film na 8
mirek1975

Otóż to, zabrakło mi tam prawdziwych słowiańskich (rosyjskich) twarzy. Film ten stworzony przez Amerykanów stracił na prawdziwości.

użytkownik usunięty
mirek1975

Kapitan taki musi byc w sytuacjach kryzysowych, nawet wtedy gdy wie, ze sytuacja go przerasta.

Kapitan musi taki być, bardziej chodzi mi o to, że H. Ford nie ma pojęcia o zachowaniu i mentalności rosyjskiej(radzieckiej)

użytkownik usunięty
mirek1975

OK, ja tez - wiec co bylo nie w porzadku? Pytam powaznie, co zarzucasz.

ano sposób zagrania roli przez H. Forda, za bardzo pewny siebie, taki amerykański twardziel rodem z expendables

użytkownik usunięty
mirek1975

Pytalem o cos innego: czy na rosyjskich okretach wyglada to inaczej?

Mirkowi chodzi o to,że Fordowi brak charyzmy,rzeczywiście gra zbyt amerykańsko rosjanin poradziłby sobie lepiej z presją.rosjanie inaczej się zachowują i sa twardzielami z krwi i kości.Ford pomimo twardych min nie bardzo potrafił oddać porywczość naszego wschodniego ducha i wiem to chociażby z tego iż służyłem w polsce w marynarce jako płetwonurek ratowniczy łodzi podwodnej.U nas niestety same pływające muzea albo i nie pływające:Dbo jakim trzeba być twardzielem żeby pływać takimi złomami jak u nas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones