PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6662}

K2

7,0 11 284
oceny
7,0 10 1 11284
K2
powrót do forum filmu K2

Kultowy Film w tej tematyce bezkonkurencyjny !

ocenił(a) film na 8
Cholasina

zgadzam sie z Twoja wypowiedzia

ocenił(a) film na 10
Cholasina

ja tez sie zgadzam.. filmik zapomniany a szkoda bo pokazuje gory w miare realistycznie.. nie ma tu takich bzdur jak w granicach wytrzymalosci :)

użytkownik usunięty
Cholasina

Tak film bardzo dobry, troszeczkę tylko razi, że panowie są niby w 20 stopniowym mrozie, a pary z ust ani śladu, ale poza tym to jeden z maoich ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 6

Panowie,litości.
To masowe kino dla średniowybrednego widza pełne niedorzeczności, przeinaczeń i bzdur.
Polecam "Dotknięcie pustki" to inna liga.

ocenił(a) film na 10
Chris_Sharma

ja tez polecam dotkniecie pustki kazdemu kto ma ochote na dokument rodem z NG czy Discovery.. kazdemu kto chce ogladnac film rozrywkowy polecam wlasnie K2

ocenił(a) film na 6
Cholasina

Przesada film jest w najlepszym razie niezły jeśli przymknie się oko na niedociągnięcia. Jeśli już to polecam wspomniany "Touching The Void" a jak ktoś nie chce dokumentu - to "Nordwand" szczególnie że to prawdziwa dramatyczna historia

ocenił(a) film na 10
reps

Touching The Void to tez dokument

ocenił(a) film na 7
Cholasina

Zgadzam się z Chris_Sharma. Ten film jest chwilami tak infantylny, że budzi uśmiech politowania. Kiedy oglądnąłem go pierwszy raz kilkanaście lat temu to wywarł na mnie duże wrażenie i też pewnie wtedy oceniłbym go na 10/10. Ale wtedy kończyłem szkołę średnią i pojęcie "dobry film" znaczyło dla mnie trochę coś innego niż dzisiaj. Dowiedziałem się też od tego czasu dość sporo o wspinaczce wysokogórskiej, gdyż ten temat zawsze mnie interesował. Z punktu widzenia realiów wspinaczkowych wiele scen w tym filmie jest po prostu absurdalnych. Dlatego kiedy ostatnio chciałem go sobie przypomnieć, to nawet nie obejrzałem do końca. Ocena 7/10 tylko przez sentyment, bo tak uczciwie to powinno być 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones