PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600374}
7,2 31 936
ocen
7,2 10 1 31936
4,3 3
oceny krytyków
Każde życie jest cudem
powrót do forum filmu Każde życie jest cudem

w dzień ogłoszenia haniebnego wyroku tk. Przypadek?

ocenił(a) film na 7
estate22

Też zwróciłam na to uwagę

fetkaiwetka

A dzisiaj "Nieplanowane". Ha tfu na tvpis

ocenił(a) film na 7
estate22

Haha o ja, super, co oni myślą, że przez te filmy zmienimy zdanie? XD

fetkaiwetka

No way

ocenił(a) film na 9
fetkaiwetka

nikt tak nie myśli lewaku. To chyba wam lewakom tak się wydaje...Macie nas.ane w mózgach przez tvn, gw i inne tego typu paranoiki - jak wam lewakom z tym dobrze - kij wam w nos! nikt was nie myśli nawracać!!!

ocenił(a) film na 9
fetkaiwetka

nikt tak nie myśli lewaczko. To chyba wam lewakom tak się wydaje...Macie nas.ane w mózgach przez tvn, gw i inne tego typu paranoiki - jak wam lewakom z tym dobrze - kij wam w nos! nikt was nie myśli nawracać!!!

estate22

Też zwróciłem uwagę...

ocenił(a) film na 9
estate22

tfu na TVN i gw !

ocenił(a) film na 10
estate22

Cudownie no nie? Także się cieszę, że tak wspaniały film puścili w telewizji, warty obejrzenia...Nie myślę że to przypadek a moze inaczej, domyślam się, że zrobili to specjalnie ale to świetnie, ten kto ma zmienić zdanie zmieni je.

ocenił(a) film na 8
Natalia18_623

Natalio - podziwiam Pani wyjatkowo celna odpowiedź! Raczej oczywiste, że telewizja zmieniła swój program tego wieczoru, dopasowujac go do tego wydarzenia. No, ale co w tym zlego? Natomiast niesłychana wręcz jest zapiekłość przeciwników życia, co tu jaskrawo wyszło...

ocenił(a) film na 10
Wyborca

Dokładnie! Nie ma nic w tym złego. Zgadzam się jak najbardziej.

ocenił(a) film na 10
Wyborca

W tym czasie jak najbardziej uważam, że są potrzebne taki rzeczy i mam nadzieję, że takich filmów będzie o wiele więcej!

Natalia18_623

Film jak film. Arcydziełem nie jest. Można obejrzeć, ale zarówno fabuła jak i gra aktorska nie są zbyt porywające. 4/10 to moja opinia.

ocenił(a) film na 8
estate22

haniebne to jest mordowanie bezbronnych dzieci droga pani.

ocenił(a) film na 9
viking_PL

w punkt!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones