PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600374}
7,2 31 936
ocen
7,2 10 1 31936
4,3 3
oceny krytyków
Każde życie jest cudem
powrót do forum filmu Każde życie jest cudem

Ciekawe co zrobiłaby główna bohaterka Hannah, gdyby dowiedziała się, że jej biologiczna matka jednak przyznaje się do niej ? Wtedy ten film już nie byłby taki kolorowy.

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

a kiedy on był według ciebie kolorowy...

monika199406

chodziło mi o "szczęśliwe zakończenie" filmu a nie losu Hannah

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

W każdym filmie można się zastanawiać 'co by było gdyby' tylko jaki to ma sens?

monika199406

nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie film już z wyższej półki nie powinien pozostawiać takich wątpliwości, wręcz przeciwnie, powinien być uwikłany, wskazywać wiele dróg rozwiązania problemu, wtedy po grze głównego bohatera możemy dostrzec wiele wariantów, film może też troszkę edukować widza, tego niestety mi zabrakło

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

dla mnie ten film jest z wyższej półki, ale z tego co widzę zwróciłam uwagę na coś innego niż wszyscy.... pewnie chciałaś zobaczyć jak biologiczna matka przyznaje się do Hany po czym ona wraca do domu i mówi starym że oni są jej prawdziwymi rodzicami a tamta kobieta jest dla niej obca

monika199406

"zwróciłam uwagę na coś innego niż wszyscy."
a może to ja taka uwagę zwróciłem ?
"chciałaś"
jestem chłopakiem :D
"pewnie chciałaś zobaczyć"
nie wybiegaj daleko w przyszłość...
"jak biologiczna matka przyznaje się do Hany po czym......"
wcale tak nie wyobrażałem sobie zakończenia, chociaż jak sama widzisz wariantów jest wiele :)

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

Przepraszam że Cię uraziłam chłopaku, wiem że jest wiele możliwości dlatego napisałam że nie ma sensu gdybac. Zwróciłam uwagę na przyjaciela bohaterki który był przy niej zawsze, mimo jej ciężkiego charakteru, chciałabym mieć kogoś takiego.

monika199406

nie uraziłaś, lecz wręcz przeciwnie, rozbudziłaś ciekawość ;-) A co do przyjaciela to fakt, porzucić ekipę i dziewczynę dla bliskiej koleżanki, niewielu poszłoby jego śladem

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

rozbudziłam uwagę ? nie bardzo rozumiem ale spoko

monika199406

Hmmm uwagę ? Prędzej nazwałbym to wgłębieniem (jest takie słowo?). Sama napisałaś ,,zwróciłam uwagę na coś innego niż wszyscy"

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

to przez mój aktualny stan... nie ważne, w końcu to forum filmowe

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

wiesz dlaczego cię usunęłam

ocenił(a) film na 9
PaxiFixi

Bo niby ci zalezy a nie odpowiadasz od razu. Wg mnie to lekceważenie. Wiem że to NIE komunikator ale to nie ja chciałam pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones