Hmm..

Może być ciekawe ale chyba najpierw skuszę się by sięgnąć po książkę później już nie ma takiego uroku...

6
  • serdecznie polecam książkę :) autorem jest David Levithan. niestety w Polsce niezbyt dobrze się przyjęła - może dlatego że jest poniekąd spod znaku LGBT. tak więc jeśli nie masz nic przeciwko młodzieżowej literaturze i motywów LGBT, naprawdę bardzo polecam "Każdego dnia" :)

nie lubię ekranizacji moich ulubionych książek, ale i tak jestem mocno podekscytowana tym, że przenoszą ją na ekran :))

• Również polecam książkę :) "nie lubię ekranizacji moich ulubionych książek, ale i tak jestem mocno podekscytowana tym, że przenoszą ją na ekran :))" z tym zgadzam się w 100%, nie mogę się doczekać premiery :D

• Ja także polecam książkę. Nie mam zdania odnośnie późniejszego uroku, bo czasem powstaje zupełnie osobne dzieło, które właściwie mnie nie razi, ale że jestem osobą, która typowych książek czyta mało, a częściej zajmuje się komiksami, których ekranizacje są najwyżej wierne duchem, to ciężko mi o tym szerzej pisać.
      Tutaj (https://thepinkfin.blogspot.com/2018/01/kazdego-dnia-ksiazk a.html) natomiast skrobnąłem trochę na temat tej książki, później zabiorę się za "2. część", a na koniec za sam film, zapraszam. ;-)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: