PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 395
ocen
6,2 10 1 175395
4,6 18
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

?

ocenił(a) film na 7

Powstanie w ogóle trzecia część?

rzezala

coś chyba powoli zapowiadają. poczytaj na amerykańskich stronach.

rzezala

Oby nie.

ocenił(a) film na 5
nihil_23

oby tak :)

ocenił(a) film na 6
rzezala

Oczywiście jest potencjał na 3 i 4. Jest jeszcze Phil i... Alan - część z nim powinna przebić poprzednie.

McCoval

Potencjał jest, ale jak tak bardzo będą się trzymać schematu to będzie to klapa za klapą jak z częścią drugą.
Ciekawe gdzie będzie się toczyć akcja następnych części?? może Amsterdam albo Ibiza :D:D

ocenił(a) film na 6
rysiu22

Amsterdam dobre miejsce, jeszcze pozostaje Afryka, somalijscy terroryści i piraci.... ewentualnie Polska :D

ocenił(a) film na 3
McCoval

podobno trójka ma odejść od schematu poprzedniczek i dziać się w zakładzie psychiatrycznym. Ma być o tym jak wataha pomaga uciec Alanowi z psychiatryka

ocenił(a) film na 5
zulombo

według mnie kac vegas skończyło się na pierwszej cześci poniewasz dwójka była totalną porażka ale jeśli wyjdzie trójka to z ciekawości obejrze.

ocenił(a) film na 3
mrPARADOKS

Ty jesteś totalną porażką. Dwójka pod wieloma względami przebija jedynkę.

ocenił(a) film na 5
Xsaav

chyba w snach dwójka nie jest wogóle śmieszna wszysto zerżneli z jedynki dlamnie jedynka bedzie zawsze najlepsza ponieważ według mnie nie zabija się kury znoszącej złote jajka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Xsaav

debilem to jest twoja matka że cie urodziła , wiadomo innym może się podobać ta cześć ale według mnie jedynka jest najlepsza , a dwójka tylko było zrobiona dla kasy ponięważ jak ludziom spodobała się jedynka to na dwójke mnóstwo ludu pójdzie ale kac po ras drugi moim zdaniem nie wypalił.

ocenił(a) film na 3
mrPARADOKS

Debilu to jest oczywiste, że skoro jedyna wypaliła to trzeba zrobić dwójkę, bo raz, że ludzie chcą, a dwa, że wiecęj kasy. Dwójka nie wypaliła? Ludziom się jakos podoba, zarobiła już ogromne pieniądze i jako sequel jest bardzo dobra.

ocenił(a) film na 5
Xsaav

dlamnie dwójka to kupa gówna może dla ciebie ciulu dwójka jest dobra ,niewiem czemu ludzie się tak podniecają kontynuacją przecież w tym filmie już urok minoł

ocenił(a) film na 3
mrPARADOKS

Debilu nie rozumiesz, że to jest tylko komedia? To nie jest kontynuacja Ojca Chrzestnego. W Kac Vegas 2 są nowe śmieszne sytuacje i one się wszystkim podobają, oprócz takich zafajdanych polaczków jak ty, którzy narzekanie mają w krwi.

użytkownik usunięty
Xsaav

Mam nadzieję że za tych "pieprzonych polaczków" i "zafajdanych polaczków" dostaniesz kiedyś w mordę jak nie będziesz anonimowy w necie.

ocenił(a) film na 7
mrPARADOKS

Druga część jest jeszcze lepsza niż pierwsza. :),Nie przeszkadzała mi schematyczność .Choć w trojce lepiej jakby trochę od tego schematu odbiegli i zaskoczyli widza świeżym pomysłem. Oczywiście Ty masz prawo do swojej opinii. Lecz uszanuj opinię innych i nie ośmieszaj się wyzywając osoby o odmiennym zdaniu. To niegrzeczne.
PS. Odradzam Ci oglądanie trzeciej części skoro film wywołuje w Tobie aż tak negatywne emocje.Tak będzie lepiej dla Ciebie i innych. Zawsze mnie dziwi jak ktoś piszę ,że film to gówno a potem ,że jednak obejrzy jego kolejną część .Pa pa

McCoval

Częśc dziejąca się w Polsce byłaby zbyt drastyczna :D Mniej boleśni byliby już terroryści :P

ocenił(a) film na 7
Vikii

http://wiadomosci.fdb.pl/15865-ruszaja-prace-nad-kac-vegas-3 :) czekam z niecierpliwością :)

ocenił(a) film na 4
Lucek__90

Jak to się mówi "ominę szerokim łukiem"bo co mi pozostało ?

ocenił(a) film na 7
McCoval

Phil już ma żonę, więc został tylko Alan ;)

ocenił(a) film na 5
kropkaaa

ale może wziąć drugi ślub jako odnowienie przysięgi, napiszcie jeszcze 150 razy ,że Phill ma żonę!!!!!

ocenił(a) film na 2
McCoval

Jak napisała powyżej kropkaa Phil jest już żonaty i wielokrotnie dzieciaty. ;) Czytałam gdzieś, że trójka ma się dziać w Amsterdamie, więc może właśnie Alan np. z Chow albo jakimś nowym chłopakiem. ;)

ocenił(a) film na 6
milkaway

W Amsterdamie.. Super, często tam bywam, to może się natknę na ekipę :P Dla Alana będzie to istny raj...

ocenił(a) film na 2
McCoval

Mam nadzieję, że nie będzie przez to więcej Alana na ekranie. Jest dla mnie strasznie irytujący.

ocenił(a) film na 6
milkaway

Dla mnie to właśnie osobowość Alana dodaje szaleństwa fabule. Reszta chłopaków trochę zbyt sztywna.

ocenił(a) film na 2
McCoval

Może po prostu gra Galifianakisa do mnie nie trafia. Oglądałam z nim niedawno Due Date i irytował mnie do n-tej potęgi. Gdyby nie Downey Jr. nie dotrwałabym do końca. ;)

McCoval

Ja tam wole Phila. xD

ocenił(a) film na 6
Valenciaa

Dlatego, że jesteś kobietą :P

McCoval

Hahaha :P

ocenił(a) film na 6
Valenciaa

...bo chyba nie gejem? ^^

McCoval

Phil jest żonaty przeciez. ;p

ocenił(a) film na 6
rzezala

Jeden miał żonę od początku serii, drugi miał kawalerski w jedynce, trzecie w dwójce więc logika nakazuje, że powstanie i trzecia część dla ostatniego.

ocenił(a) film na 7
mikew_86

Może teraz Alan się hajtnie? xD Chciałbym znać więcej szczegółów fabuły ; ]

ocenił(a) film na 6
rzezala

To musi być Alan. Ciekawe jaką dupcię se znajdzie :))

waldeck

A może powrócą do wieczoru kawalerskiego Phila? :)

Sonulciak

Ja bym chciała jak najwięcej Phila *_*

LubieWieszaki

Fanka Bradleya?
Jak dla mnie to mógłby być film z samym Philem, ale co on by tam taki samiusieńki robił?

szynszylek_peb

Fanka, to może za dużo powiedziane ;D ale lubię na gościa popatrzeć :D

LubieWieszaki

No fakt, miło się go ogląda. Nie zapomnę tekstu tego policjanta, który prezentował dzieciakom działanie paralizatora na chłopakach.
-C'mon handsome. - oczywiście grubasek się wyrywa na środek a policjant na to:
-Not you fat Jesus, you pretty boy. - Phil idzie jak na ścięcie, a jego mina jak się osuwa na ziemię bezcenna.
dosłowne tłumaczenie:
-Chodź przystojniaku. Nie ty gruby Jezusie, ty piękny chłopcze.

szynszylek_peb

;D faktycznie ;D to było dobre ;D dzięki za przypomnienie ;D

ocenił(a) film na 8
szynszylek_peb

oh nieważne, mógłby po prostu stać, i tak kupiłabym bilet.

ocenił(a) film na 8
Sonulciak

jest to bardzo niegłupi pomysł !!!
a wiecie, co w postaci Phila urzekło mnie najbardziej?
To, że ma żonę i dziecko i ich wzajemne stosunki, pokazane, gdy wracają z Bangkoku pod koniec 2. części. Dialog z żoną - bezcenny. !

kiki222

A mnie zabiła akcja na początku pierwszej części "The Hangover" - Phil zbiera w swojej klasie pieniądze na wycieczkę od dzieciaków, a potem do portfela. Wychodząc ze szkoły taki tekst do dzieciaka, który ma do niego pytanie: "Jest weekend. Nie znam cię. Nie istniejesz."

ocenił(a) film na 8
szynszylek_peb

racja, zapomniałam, że Phil był nauczycielem !

kiki222

Podobno trzecia część ma się znacznie różnić od poprzednich. Mam złe przeczucia, ale pomimo to nie mogę się doczekać ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones