PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 395
ocen
6,2 10 1 175395
4,6 18
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

5/10

ocenił(a) film na 5

popsuło mi się poczucie humoru czy ten film po prostu nie był śmieszny? trójka wypada naprawdę blado w porównaniu z poprzednimi częściami; wciąż co prawda nieźle się ogląda ze względu na sympatię do bohaterów, ale śmiać się praktycznie nie śmiałem - max. 2 sceny zabawne, poza sceną na napisach - to im się udało
Moja ocena: 5/10

ocenił(a) film na 5
Pauleta

Mam identyczne odczucia. Film mnie zawiódł. Poprzednie części były śmieszne. Ta praktycznie nie jest komedią.

grzesiek811

Dokładnie to samo. Ten film był komedią chyba przez pół godziny, bo potem zrobili z tego film akcji - pieniądze, pistolety, pościgi, nie tego oczekiwałem, no ale cóż, wypalili się i cokolwiek by nie zrobili to i tak ludzie by na to poszli bo to w końcu Kac Vegas. Jeszcze mam takie wrażenie, że w trailerach pokazali jedne z tych śmieszniejszych scen co zepsuło wrażenie podczas oglądania.

ocenił(a) film na 5
MasterAxon

"Jeszcze mam takie wrażenie, że w trailerach pokazali jedne z tych śmieszniejszych scen co zepsuło wrażenie podczas oglądania." - dokładnie tak!Zauważyłem też że coraz częściej producenci filmów to robią przez co mało śmieszne filmy bądź przeciętne filmy tracą jeszcze bardziej na "jakości" bo na trailerach mamy w chvj spojlerów i najlepszych scenek!Co do filmu zgadzam się,mało śmieszny prawie w ogóle jedynie żółtek czasem rozbawi na krótko ale to nie jest taki śmiech naturalny tylko wymuszony czyli nijaki taki bardziej uśmieszek.Ode mnie 5/10 muszę też przyznać że aktorsko KV3 wypada strasznie blado.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Pauleta

ja tez ogladajac fil uważałem ze dośc przecietny, ale patrzac przez pryzmat tej ostatniej sceny po napisach, zacząlem myśleć ze te part jest niejako przejsciowy i zapowiada part 4 jako bombe na miare 1 i 2

ocenił(a) film na 5
bosskicardi

obawiam się, że czwartej części nie będzie... no, ale pozwolę Ci żyć w tej iluzji ;)

ocenił(a) film na 7
Pauleta

haha, no cóż. bywa i tak :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones