PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 395
ocen
6,2 10 1 175395
4,6 18
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Dobrze się bawiłem i trochę nie rozumiem tego hejtowania. Fajnie, że odeszli od motywu z kacem bo ile można ciągnąć temat. Alan dalej śmieszy, Chow jest jeszcze bardziej pokręcony, a Stu i Phil próbują się w tym odnaleźć. Momentami jest sztucznie i przewidywalnie, ale film broni się dobrymi dialogami i zwrotami akcji. Oczywiście to najsłabsza część, ale to norma.

ocenił(a) film na 3
siLk_2

Zdecydowanie czegoś tej części zabrakło... oglądnąłem pare minut temu i chyba przez cały film zaśmiałem się 3-4 razy... także jestem rozczarowany... i też mi się podoba, że odeszli od schematu z poprzednich części no ale to co zaprezentowali było po prostu słabe...

ocenił(a) film na 7
peliniusz

Wiesz może to kwestia oczekiwań. Film obejrzałem wczoraj wieczorem, a naczytałem się się przedtem wiele negatywnych opinii. Byłem więc pozytywnie rozczarowany.

ocenił(a) film na 3
siLk_2

Może i masz racje bo też przy innych filmach byłem pozytywnie zaskoczony mimo wielu negatywnych opinii... no ale co do Kac Vegas to jednak oczekiwania były spore i ja też sie spodziewałem sporo śmiechu a jednak było go o wiele za mało stąd taka moja niska ocena...

siLk_2

na tym się dobrze bawić ? na pogrzebie jest weselej. film tragiczny

ocenił(a) film na 7
g6_mariusz

Końcówka filmu po napisach końcowych miażdży :D

ocenił(a) film na 7
siLk_2

a dla mnie fajniejszy niż 2 część ;) Dwójka według mnie była kopią jedynki tylko ze zmienioną lokalizacja. A że w trójce odeszli od motywu z kacem, działo się coś nowego. A do tego, naprawdę sporo się śmiałam. Dla mnie film na plus.

użytkownik usunięty
siLk_2

A ja się bardzo zawiodłem. Może dwa, trzy zabawne momenty, reszta tandetna. Do tego totalnie kładą film te wymuszane na siłę obrzydliwe wstawki. Generalnie kiepsko i mam nadzieję, że to już ostatnia część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones