PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 395
ocen
6,2 10 1 175395
4,6 18
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III
grzegorzszuba

Trudno powiedzieć- nie zaczęli go jeszcze nawet kręcić

Widz79

Mowa o całej serii.

grzegorzszuba

Na to wygląda...

grzegorzszuba

jak na komedię amerykańską to film jest nawet ok ;)

918

Nie podoba mi się wiele scen, ten humor też nie bije mnie na ziemię, ale nie mogę o nim mówić, że jest okropnie słaby i straszliwie tandetny. Dałem 7/10, ponieważ nie jestem surowy. Najgorszy film do tej pory dostał ode mnie ocenę 5/10 (na Filmwebie)...

grzegorzszuba

przecież nie każdemu się musi podobać, to zrozumiałe ;) to fajnie, ludzie mają różne gusty, mi np. podoba się zarówno pierwsza jak i druga część, zobaczymy jaka będzie trzecia, chociaż trzy części o tym samym to już może być lekka przesada

ocenił(a) film na 6
918

Dokładnie tak! A trzecie część podobno ma być już trochę inna. W końcu wszyscy są już ochajtani, no poza tym nowym 16 latkiem (ale jemu się raczej nie prędko zanosi) i Alanem (ale on jest zbyt szurnięty).

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 5
klein_bell

Nie, yo!

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

rozumiem, że nie wszystkim musi się podobać... ale jak słyszę, że ten film jest słaby i do bani to aż mi się skręca w żołądek i mnie mdli.. jak można nie lubić tego filmu!! Tego nie rozumiem i nie odpowiadaj na ten post bo nie przekonasz mnie do niczego innego : )

klein_bell

Dobrze nie odpowiem, ale to nie zmienia faktu, że on jednaj jest słaaaaby... :p

grzegorzszuba

nie jest ;)

918

Jak chcecie, ale jednaj jeeest! :p

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

to ty tak uważasz.. jest jedną z najlepszych komedii amerykańskich ;)

klein_bell

No, dobrze. Jak tam sobie chcecie, ale zróbmy konkurs sprawdzający ilu mam sojuszników, kto uważa, że ten film jest słaby, a kto uważa, że jest dobry. Czas... START!

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

uważam, że jest świetny.. więc cie nie popieram.

klein_bell

Ok, niech będzie - są różne gusty, nasze może są podobne w melodramatach, filmach akcji, horrorach... haha. :p

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

nie przeanalizowałam tego aż tak dogłębnie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones