PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 395
ocen
6,2 10 1 175395
4,6 18
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Kac Vegas to totalny gniot, ale i takie gnioty są potrzebne. Po mimo tego że nie przepadam za tym filmem, to jestem ciekawy czy powstanie 4 część. Po końcówce wszystkiego się można spodziewać :D

Ounterios

Na plakacie jest napisane, że to zakończenie trylogii, więc nie.

ocenił(a) film na 5
Ounterios

totalny gniot i oceniasz na 7 ?

Kubyra

Ocena jest moją subiektywną opinią o tym filmie i patrzenie na nią jest raczej błędne... ;)

użytkownik usunięty
Ounterios

Przed premierą trójki producent mówił, że to ostatni film z serii kac vegas :) z czego szczerze się cieszę, bo ta część to totalne nieporozumienie!

No trochę tu daleko do typoweko "kaca" i na pewno. To już był bardziej film akcji :P

użytkownik usunięty
Ounterios

Akcja, komedia, fantasy - cokolwiek by to nie było do mnie nie przemawia :P

Totalne nieporozumienie to ty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

Dobrze. Tylko zmień ten nick bo nie taki "original" z ciebie i proszę nie używaj już więcej wulgarnych słów, bo się mama dowie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

Ależ ty jesteś wylewny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

Ależ ta odwaga w internecie jest wszechobecna. Proszę ogranicz się nieco bo wiesz, groźby - nawet te w internecie - mogą być karalne. Już czasy Galla Anonima minęły...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

No widać, że nawet nie wiesz o co mi chodzi...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

Nie, ja nie chrzanie, ja się dzielę opinią. To ty coś tu "chrzanisz" ubliżając i grożąc mi... ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

"Kac Vegas to totalny gniot, ale i takie gnioty są potrzebne. "

W tej wypowiedzi chodziło mi o to, że ten film nie jest najwyższych lotów, ale właśnie takie filmy też są potrzebne aby się po po prostu pośmiać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Original_Gangsta

Bo poprzednie miały w sobie chociaż coś związanego z "kac" a 3 to już tylko sam vegas. Sama nazwa nam wskazuje na straszne naciąganie fabuły ;) Nie mówię że niepotrzebnie zrobili, bo wg. mnie to filmy mogą robić zawsze jak chcą i kiedy chcą, ale opinię o tym, że pomysł był zły mam prawo wyrazić :)

ocenił(a) film na 6
Ounterios

Tak abstrahując nieco od waszej dyskusji (a właściwie trudno mi ją ocenić, bo...) - pięknie to wygląda, gdy co drugi post, czyli te autorstwa Orignal_Gangsta jest zablokowany. I dobrze, bo buractwo na filmwebie trzeba tępić, a z połowy tego co z rozmowy zostało, widać, że miałeś rację. Więcej takich kulturalnych ludzi i mniej taniego buractwa sobie i Wam życzę. ;)

Voytash89

No niestety, troszkę mnie wybluzgał na początku, widać admini zawsze czujni ;)

ocenił(a) film na 7
Ounterios

1 i 2 czesc byly swietne

damianho15

To stopniuje, im dalej tym gorzej. 1 była genialna, 2 dobra, a 3 słaba :P

damianho15

Moim zdaniem wszystkie 3

ocenił(a) film na 6
Ounterios

końcówka może stanowić furtkę do nakręcenia czwartej części, której jednak pewnie nie będzie. szkoda, bo brakowało mi Tysona w tej części. a Mr. Leslie Chow jest jedną z najśmieszniejszych postaci komediowych.

chociaż nigdy nie wiadomo - Die Hard AKA Szklana Pułapka też miała być trylogią.

Ounterios

Cała trylogia super,ale wolę 100 razy żeby powstało nowe American Pie, Kac Vegas skończyło się z klasą i niech już go nie ruszają, podobała mi się ta część ale jednak 4 to by była porażka

Ounterios

Tyś jest cały jak gniot ,snobie kichany.Znawca się znalazł.Krytyk filmowy.

Kicek_Sztacheta

Odpisywać na wiadomość sprzed 6 lat xD

Nie uważam się za krytyka, mam prawo dać trzy grosze od siebie, za to ty nie jesteś mistrzem języka polskiego i kultury, bo brzmisz jakbyś uciekł z klatki w zoo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones