PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 300
ocen
6,2 10 1 175300
4,5 17
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Komedia?

ocenił(a) film na 3

Czy ten który zaliczył to do kategorii KOMEDIA na pewno to oglądał, czy sugerował się nazwą? Proponuje nowy gatunek
filmowy - ŻENADA.

ocenił(a) film na 7
dmrotas

nie narzekaj.. i nie wydziwiaj *.* ehh ja właśnie skończyłem oglądać KV3 . Może i to nie jest mega część.. pozostałe 2 części były o wieele lepsze ale mam jednak daje 7/10 ( za całą serie raczej tak wystawiam). Podsumowując 3 części Kac Vegas - zaje***** seria ^^ polecam

ocenił(a) film na 3
erosenin1995

Tu ocenia się konkretny film a nie trzy części jednocześnie, więc Twoja ocena to totalne nieporozumienie. Ale jesteś autonomiczną jednostką wiec masz prawo do swojego zdania. takie są uroki demokracji. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu ten film jest najzwyczajniej w świecie słaby.

bymko

Dlatego też jestem za, aby przed rejestracją na FW wypełniać test IQ. oraz przesłać skan dowodu osobistego.
A przed oceną filmu odpowiedzieć na losowo na 3 pytania dot. filmu.
Oceny były by wtedy bardziej wiarygodne, a i mielibyśmy pewność, że oceniała to osoba z wymaganym minimum.

ocenił(a) film na 8
bymko

Dlatego demokracja jest kompletnie idiotycznym ustrojem.

erosenin1995

Jak można wystawiać ocenę całej serii? To ja np. dam 10 wszystkim częściom "Planety małp" bo uwielbiam 1, co z tego, że reszta to chłam.

ocenił(a) film na 7
smerfetka

NOOO JAAAAAAAK TAAAAK MOŻNA ?? ehhh... W jakiś sposób odbija się w miarę pozytywne wrażenie z poprzednich części.. Takie jest moje zdanie i WRAŻENIE. Każdy do tego ma prawo -.^

użytkownik usunięty
dmrotas

Zgadzam się. Film cienki jak wypłata kasjerki z Biedronki.

ocenił(a) film na 4
dmrotas

Tego samego dnia co "Kac Vegas 3" oglądałem film z J. Depp'em "Jeździec znikąd" i szczerze..... to własnie ten film znacznie bardziej zasługuję na miano KOMEDII, choć nieco zbyt długi to jednak mogę stwierdzić ze się ubawiłem na nim znacznie bardziej. Tak wiec w zupełności mogę się zgodzić z opinią że Kac Vegas 3 to nie komedia, lecz wg mnie jeszcze nie żenada.

ocenił(a) film na 4
dmrotas

Zag dam sie! Zenada...

MadzikM83

Moim zdaniem ten film nie porywa tłumów widać, że twórcom brakowało pomysłu na dobrą fabułę/historię, zdecydowanie nie dorastający do pięt swoim dwóm poprzednikom. Szczerze powiem, że się zawiodłem i gdzież się podział ten tytułowy kac tym razem? czyżbym coś przeoczył?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones