PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 395
ocen
6,2 10 1 175395
4,6 18
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Wg mnie 3ka powinna i może być o wieczorze panieńskim, bo reszta paczki jest już
ożeniona, pomysł z wieczorem kawalerskim to ciągle powtarzanie tego samego, a Alana
nikt nie zechce.. chociaż może to by właśnie odświeżył serię.
A jakie są Wasze pomysły? Tylko błagam realistycznie piszcie, a nie, że chcecie obleśnego
chłopaka, który je zupę na pewnym filmie.

FU3G0

no też dobry pomysł z wieczorem panieńskim

ocenił(a) film na 4
FU3G0

jeśli chodzi o wieczór panieński, to w tym roku bł już Druhny. Ja bym chciała zobaczyć, co wymyślą z Alanem. Wg mnei możliwe, że okaże się on... gejem.

ocenił(a) film na 5
littlejudas

Bardzo prawdopodobne, mozliwe ze bedzie chcial sie ozenic z Chow. :D byla by niezla brechta.

ocenił(a) film na 4
Margat

ej, to naprawde niezłe! :D

ocenił(a) film na 7
littlejudas

Przecież pan Chow ma żonę , nie zapominajcie o tym ;)

Zaczytana_xD

może któregoś rozwiodą i będzie brał drugi ślub, obstawiam Flina

ocenił(a) film na 7
Martula_1704

Flina ? Chyba Phila, ale wątpię, zresztą wszyscy mówią, że fabularnie ma się znacznie różnić od wszystkich poprzednich części , ale nadal nie wiadomo co wymyślą, kiedyś chodziły słuchy o Alanie w psychiatryku ; ) . Bradley na Oscarach mówił, że teraz przygotowuję się do Hangover part 3 i jest bardzo podekscytowany .

ocenił(a) film na 9
FU3G0

ja myśle że każdy z nich będzie miał dziecko i ich dzieci będą mieli wieczory kawalerskie lecz Alan będzie ich pilnował na tych wieczorach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones