PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 395
ocen
6,2 10 1 175395
4,6 18
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli lub wyłączyli film zaraz jak pojawiły się napisy - jest jeszcze ostatnia scena, ewidentnie zapowiadająca powstanie 4 części. Dla tych, którzy nie chcą/nie mogą jej już zobaczyć, opisuję na dole:






UWAGA SPOILER!!!!!!!


Cała ekipa budzi się po weselu Alana, znowu w meksykańskiej willi. Razem z nimi jest Cassie i jeszcze jakaś inna babka. Różne rekwizyty (m.in. pokaźny minigun) świadczą o dobrej zabawie minionej nocy. Alan tłumaczy, że to na pewno wina weselnego tortu, który wysłał im Chow (pewnie był nadziany kokainą lub innym badziewiem). Nagle z ubikacji wychodzi Stu (dentysta, jakby kto nie kojarzył) i śmieje się, że nosi damskie majteczki. Nie widzi jednak, że oprócz nich ma też prawdziwe, kobiece piersi (możemy się tylko domyślić, że po pijaku/na haju poddał się operacji chirurgicznej). Gdy uświadomiony tym faktem przez kumpli wpada w szok, z innego pokoju wyskakuje kompletnie nagi Chow z kataną (miecz samurajski) i krzyczy coś do ekipy - nie pamiętam szczerze co. Tak więc czwórka (ciekawe kiedy powstanie) z pewnością wyjaśni, co się działo po weselu Alana.
PS: Nie mogę się doczekać, w jaki sposób Stu poradzi sobie z cyckami ^^

ocenił(a) film na 8
rozi_5

Nie wiem czemu, ale filmweb nie pozwala mi edytować własnych postów - klikam w edytuj, zmieniam i daję zapisz zmiany - i nic się nie zapisuje :/ Zmiana przeglądarki też nic nie dała, więc muszę sam sobie odpowiedzieć.
Obejrzałem specjalnie tą scenę raz jeszcze, i poprawiłem to co źle zapamiętałem:






UWAGA SPOILER!!!!!!!


Cała ekipa budzi się po weselu Alana, chyba znowu w meksykańskiej willi. Razem z nimi jest Cassie i jeszcze małpka z 2 części filmu. Różne rekwizyty (m.in. pokaźny minigun) świadczą o dobrej zabawie minionej nocy. Alan tłumaczy, że to na pewno wina weselnego tortu, który wysłał im Chow (pewnie był nadziany kokainą lub innym badziewiem). Nagle z ubikacji wychodzi Stu (dentysta, jakby kto nie kojarzył) i śmieje się, że nosi damskie majteczki. Nie widzi jednak, że oprócz nich ma też prawdziwe, kobiece piersi (możemy się tylko domyślić, że po pijaku/na haju poddał się operacji chirurgicznej). Gdy uświadomiony tym faktem przez kumpli wpada w szok, z innego pokoju wyskakuje kompletnie nagi Chow z kataną (miecz samurajski) i krzyczy ''We had a sick night, bitches!'' :D. Tak więc czwórka (ciekawe kiedy powstanie) z pewnością wyjaśni, co się działo po weselu Alana.
PS: Nie mogę się doczekać, w jaki sposób Stu poradzi sobie z cyckami ^^

ocenił(a) film na 5
rozi_5

Wątpię że powstanie 4 część. Ta ostatnia scena to raczej takie puszczanie oka dla fanów.

ocenił(a) film na 7
rozi_5

Moim zdaniem ta częsc powinna sie zaczynac właśnie od ślubu Alana, Chow przynosi im nafaszerowany tort weselny, wszyscy budzą sie skacowani i wtedy zaczyna sie akcja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones