PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 300
ocen
6,2 10 1 175300
4,5 17
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

Nie wiem czy zdołam to obejrzeć, głupota powala od pierwszych scen.

ocenił(a) film na 2
anna_o2

I tym samym zaoszczędziłaś jakąś 1h Swojego cennego życia. Film był tragiczny aż chciało się wyjść z kina w trakcie seansu i zażądać zwrot kasy za bilet !

ocenił(a) film na 8
anna_o2

Grunt to mieć dystans.

ocenił(a) film na 6
anna_o2

Oceniasz film na podstawie jednej sceny?

dirt16

Czy widzisz żebym wystawiła ocenę temu filmowi? Nie. Wyrażam swoje zażenowanie tym co zobaczyłam przez kilka minut,wystarczyło mi to bym nie chciała widzieć więcej. Jaka jest całość zasadniczo mnie nie obchodzi. Początek wyczerpał mój limit przyswajania głupoty. Byłam gotowa na kilka głupkowatych scen,wszystkie, które obejrzałam były głupie, więc za resztę podziękowałam.

ocenił(a) film na 6
anna_o2

Nie chodziło mi dosłownie o wystawienie oceny tylko o ocenę filmu, wyrażenie swojej opinii o nim.

"wszystkie, które obejrzałam były głupie, więc za resztę podziękowałam."

Wszystkie? Czyli jedną, tak napisałaś, obejrzałaś pierwszą scenę i wyłączyłaś telewizor. I na tej podstawie sądzisz, że film jest głupi?

dirt16

Nie, nie. Scena z żyrafą była decydująca,ale nie była przecież pierwsza. Widziałam też kilka scen przed nią i może z jedną po niej. Ale to mi wystarczyło. Znajdź miejsce, w którym napisałam, że cały film jest głupi. Nie wiem czy jest głupi, bo go nie obejrzałam. Żałosne były pierwsze sceny, więc zrezygnowałam z oglądania. "Uwertura" była na koszmarnym poziomie, scena z żyrafą poniżej krytyki, więc chyba miałam prawo uznać, że to nie jest kino dla mnie, zniechęcić się do całości i wyrazić opinię o tym, co widziałam. A opinię decydowałam się wyrazić głównie dlatego, że moim zdaniem scena, do której się odwołałam nie powinna się znaleźć w kinie w ogóle, jest odrażająca, potwornie mnie to zniesmaczyło i stąd komentarz.

ocenił(a) film na 5
anna_o2

Scena z żyrafą była (mimo wszystko) najśmieszniejsza z całego filmu.
Potem było już tylko gorzej.
Dałem "aż" 5 z sentymentu.

ocenił(a) film na 4
sztosik

Dokładnie , mnie rozbawiła tylko ta scena a potem to już była tylko porażka i dobre wspomnienie 1 części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones