PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 300
ocen
6,2 10 1 175300
4,5 17
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

przeciez ten film jest zajebisty , od pierwszej sekundy sie juz smiałem , więc jak uważacie sie za
takich zaistych krytyków to do kościoła się spowidać co wam sie nie podoba

matan8597

Zgadzam się w 100% :)

ocenił(a) film na 5
_chica_

Tiaaa, dla odgrzewanego Hangover dyszka, a takie Spring Breakers dostaje 2... Trochę smutne.

G00N3R

Haha teraz to mnie rozbawiłeś/aś :) Spring Breakers to dno i przy nim to nawet Disney'owsie produkcje to arcydzieła :)

ocenił(a) film na 5
_chica_

Piękny dla oka, mający w sobie to "coś", plus świetna kreacja Franco, a Ty go porównujesz do tych crapów od Disney'a. ;) Czasami wystarczy tylko podejść do filmu na trzeźwo, bez żadnych uprzedzeń i włączyć szare komórki podczas seansu, ale co ja tu będę pisał...

G00N3R

Do każdego filmu podchodzę bez "uprzedzeń i na trzeźwo". A Spring Breakers to po prostu totalne dno. Po raz pierwszy oglądanie filmu było dla mnie torturą. Nudny, słaby, żałosny, głupi... Ćpanie, cycki, broń i powtarzanie po 5 razy tej samej sceny... Ale co kto lubi, o gustach się przecież nie dyskutuje. A poza tym to temat odnośnie rewelacyjnej komedii jaką jest 3. część Kac Vegas a nie "świetnego" Spring Breakers.

użytkownik usunięty
matan8597

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 7
matan8597

Mi tam się podobało, że było dużo Chowa. Ten skośnooki kolega był genialny. Kilka razy oplułem monitor ze śmiechu.

ocenił(a) film na 5
matan8597

Gimnazjalny humor ;)

ocenił(a) film na 7
matan8597

Może arcydzieło toto nie jest, ale scena gdzie Chow śpiewa: I belive I can fly rozwala system:

www.youtube.com/watch?v=EqsVzQugWGc

ocenił(a) film na 6
matan8597

O co Ci chodzi z tym kościołem? I czy na pewno chciałeś napisać "zaiste"?

ocenił(a) film na 6
macoss

Gimbusowi wydaje się, że jak będzie używał słów, których znaczenia nie rozumie i pociskał po katolach, to w oczach innych ludzi urośnie do rangi yntelygenta.:>

ocenił(a) film na 5
matan8597

No ja np się zanudziłam ... dotarłam chyba do połowy i wyłączyłam ... drugą część jeszcze udało mi się całą obejrzeć... mogliby skończyć na jedynce... byłaby spoko komedia a reszta to coraz gorzej

ocenił(a) film na 3
matan8597

przecież ten film nie jest wogóle śmieszny

ocenił(a) film na 5
raphael1331

pierwsza część była dobra, co nowsza to gorsza ;)
w tej części może tylko raz się zaśmiałem, komercja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones