PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 298
ocen
6,2 10 1 175298
4,5 17
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

czekalem dlugo na wersje 720p, sciagnelem i poprostu sie zawiodlem ... najgorsza czesc ! 2 czy
3 razy sie zasmialem a pozniej to poprostu bylo zalosne.

kamilo210696

dokładnie, było parę momentów naprawdę dobrych a reszta to totalne nieporozumienie.

użytkownik usunięty
kamilo210696

Moim zdaniem od 2 była lepsza, tam to były nudy. Tutaj coś się działo, ale dobrze że to koniec bo moim zdaniem cały ten kac powinien się skończyć na pierwszej części.

ocenił(a) film na 4

nom co prawda to prawda ^^

ocenił(a) film na 3

Święta racja! Aż mnie zgięło jak zobaczyłem, że w tym mega gniocie zagrał doskonały John Goodman, twórcy chyba na siłę chcieli podnieść wartość tego filmu. 3/10

ocenił(a) film na 5
kamilo210696

Jeszcze w życiu się tak nie zawiodłem, to nawet koło komedii nie leżało ;/ 5/10 daje chyba tylko z sentymentu do postaci.

ocenił(a) film na 7
kamilo210696

Muszę zawyżyć ocenę. Mam wielką słabość do Bradleya :)

ocenił(a) film na 3
kamilo210696

Wielkich oczekiwań nie miałam, po prostu oglądaliśmy w sobotnie popołudnie niemiecki film Eksperyment, mocne kino i żeby w takich emocjach nie kończyć sobotniego wieczoru, postanowiliśmy obejrzeć coś lekkiego, śmiesznego. Dostaliśmy tylko niesmaczne popłuczyny po poprzednich częściach. Nauczka, że są lepsze sposoby na odreagowanie "złych" emocji po filmie ;)

ocenił(a) film na 4
silverajs

nie no akurat 1 byla dobra, 2 jeszcze weszla a 3 poprostu gniot.

kamilo210696

>sciagnelem

Masz to za co zapłaciłeś.

ocenił(a) film na 4
Vansar

???

ocenił(a) film na 6
Vansar

mógł wydać te pieniądze na słownik języka polskiego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones