PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 247
ocen
3,6 10 1 77247
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Ciekawe kiedy osiągnie 1,1. Jak obstawiacie ?


//// http://www.youtube.com/watch?v=WraDxz74PaE&feature=related ////

makerfilmx

Na IMDB jest jeszcze "lepiej" - 1,0. Od początku wiedziałam, że ten film zbyt ambitny nie wyjdzie. Ale takiej oceny to się nie spodziewałam. Może to w końcu będzie punktem zwrotnym i producenci przestaną wykładać kasę na takie filmy. Choć czuję, że to tylko marzenia ściętej głowy.

ocenił(a) film na 1
jenny777

jeśli ludzie naprawde zmądrzeją i przestaną chodzić do kina na takie śmiecie to producenci po prostu nie zarobią na kolejny :)

cybermac79

Tylko, że niestety ludźmi kieruje czysta ciekawość, a to już jakiś zarobek jest.

jenny777

pozwanie raczka to kolejny pomysl by o filmie się mówiło, nieważne jak, ważne żeby sie mówiło

makerfilmx

Od przeczytania wiadomości o pozwie jestem dokładnie tego samego zdania. Co więcej, powinni p. Raczkowi podziękować, bo przynajmniej jest wielkie halo w tym momencie.

ocenił(a) film na 1
jenny777

Od czystej ciekawości to akurat jest Torrent.

dkopiec

ale kto kupi DVD ( jak wyjdzie ) i go wrzuci, mi szkoda czasu na ten film dlatego go ominę

jenny777

Ciekawe,czy przebije oceną "faworyta" filmwebowców "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja"

jporuba

Dokładnie. Jeszcze mu trochę brakuje, tamto arcydzieło ma 1.4, ale pierwowzór z Gluczasem całe 2.

datalink

tak w sumie? co za różnica. wszystkie 3 są równie chujowe.

cybermac79

To nie ludzie są winni. To ten krętacz Samojłowicz. Takich jak on powinni wsadzać za kraty za okłamywanie ludzi i w ogóle za niszczenie polskiej kinematografii.

_mosquito_

ludzie są winni. ambitne kino nie ma takich wyników frekwencyjnych, niestety tlum lubi chlam. producenci nie robiliby czegoś na co nie ma popytu

makerfilmx

Na taki syf jakim jest ten film popytu nie ma i dowodem na to jest większość tematów na tym forum. Winni są jak najbardziej twórcy takich gniotów jak ten i to winni podwójnie. Po pierwsze oszukują widzów nazywając szambo perfumerią. Po drugie niszczą polskie kino a na to powinny być paragrafy.

ocenił(a) film na 1
makerfilmx

W dużej mierze popieram opinię makerfilmx'a. Ambitne filmy rzadko cieszą się dużą frekwencją, choć mają na filmwebie noty często grubo powyżej 7.
Ale ostatnio daje się zauważyć też inne dziwaczne zjawisko - ludzie idą na dany film z ciekawości, żeby zobaczyć "o co tyle szumu". I to też nabija frekwencję.

Sony_West

to prawda.

jenny777

jeśli po klęsce tego filmu powstanie choć troche mniej debilnych komedii to znaczy że jego tworzenie jednak miało jakiś sens

makerfilmx

Za niedługo się jeszcze bardziej obniży. Ja na miejscu tych producentów nie pozywał Raczka. Tylko wycofał film z kin i wrzucił go na jakąś oficjalną stronę filmu. I dał tam tonę reklam Flash itp. Każdy by wszedł obejrzeć dno roku. I zarobiliby na reklamach. ;-)

Shadow_man7

juz ty im lepiej nie podpowiadaj, bezpieczniej będzie jak zbankrutują.

makerfilmx

Oni i tak już mają sukces.Każdy tej klasy film jest w kinach przez wiele tygodni, średnio 6 razy dziennie i to największe sale. A o ironio jak chciałam się wybrać na ponoć-nawet-dobry polski Big Love, w drugim tygodniu wyświetlania był już tylko raz i o godzinie, która mało komu pasuje.

ocenił(a) film na 1
jenny777

dokładnie w dodatku o Big Love w przeciwienstwie do Kac Wawa nic nie było słychać chociarz może film nie jest rewelacją ale dużo lepiej mi się go oglądało niż Kac Wawa

baska205

"chociarz"... jak to wygląda? Masz świadomość, że powinnaś nadrobić zaległości?

ocenił(a) film na 1
makerfilmx

o przepraszam Cię bardzo chociaż.... lepiej ci???????

baska205

dużo

makerfilmx

Hehe, to gówno niedługo będzie miało ocenę gorszą od Yrkaaaaaaaaaaaa

0wner2

No fakt, ja już zapomniałam, że to istniało. Tylko ciekawe, czy można pobić te dwa rekordy.

jenny777

jak to mówią... Polak potrafi

ocenił(a) film na 1
0wner2

Pomagam w biciu rekordów i oeceniłam na 1 :) Do kina w życiu nie pójdę, żeby nabijać kieszeń twórcom, ale za darmo w internecie chętnie bym zobaczyła.

Azzurro

podpisuję się pod tym komentem Azzurro..

schfyo

i jak Ci z tym?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schfyo

No widzisz jak ladnie potrafisz sie wszystkim przedstawić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schfyo

Nie, to musiałeś być ty inteligentny człowieku. Raczej nie ma innej mozliwości.

Xerxo

Jak widać,jest.

schfyo

Nie ma.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schfyo

Nooo i to jest właśnie odpowiedź na poziomie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schfyo

Kultura od ciebie bije.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schfyo

Naprawdę? Ciekawa sprawa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
schfyo

hehehehe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Azzurro

Chętnie zobaczyłabyś kac wawe? Sabotażyści juz tu są! Trzeba ich likwidować!!!

ocenił(a) film na 1
makerfilmx

Tak, chętnie bym zobaczyła :) Lubię skrajności, a zobaczyć najgorszy film w histori polskiej konematografii, to byłoby coś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones