PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 034
oceny
3,6 10 1 77034
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

"ten film jest najgorszy jaki widziałem" Mnie się 3 sceny nie podobały, reszta jest OK

ocenił(a) film na 2
krakus1985

Niech będzie, zaryzykuję i napiszę tzw. konkrety.

1. Pijana Bohosiewicz zataczająca się po klubach i po ulicach była po prostu wulgarna i żałosna - nic dodać, nic ująć;
2. Jej pijane w cztery d*py koleżanki zatrzymujące autobus i drące mordy - nie lepsze;
2. Szyc strzelający jak opętany do Gąsiorowskiej na środku ulicy - policjanci go zatrzymali, po czym... puścili wolno i w dodatku grzecznie oddali broń - szkoda, że jeszcze nie przeprosili;
4. Rozmowa Gąsiorowskiej z młodym Koterskim - co to miało w ogóle być? Po co te przepytywania i odsyłania do wikipedii?
5. Sceny z laxygenem i sraczką - szkoda komentować;
6. Żarty słowne w stylu "kto się waha, ten ręką macha" lub "idziemy, jesteście dla nas za młode" (do prostytutek, które okazało się, że są starsze niż te na zdjęciach") - żal, żal i jeszcze raz żal;
7. Scena z torturowaniem recepcjonisty i głupia gadka o wyścigu pokoju - żenada;
8. Postać grana przez Agnieszkę Włodarczyk - co ona tam w tym filmie robiła, na czym polegała jej rola?
9. Popisy Gąsiorowskiej z pistoletem - o co tu chodziło?
10. Ostatnie sceny z kręceniem filmiku i przebierankami - punkt kulminacyjny głupoty i żenady.

Czy takie konkrety wystarczą?

ocenił(a) film na 1
Szafa_Gra

Dodałabym jeszcze:
11. Głupie miny i zachowanie Szyca
12. To że wszyscy chodzili po ulicy (bo przecież normalnie po chodniku to nie było by śmieszne)
13. Cała "misja" Szyca w poszukiwaniu narzeczonej

Teraz więcej nie pamiętam, ale w opisie jest coś takiego: "Wszystkie zdarzenia opisane w filmie miały miejsce naprawdę i zostały opisane przez autorów na dużo wcześniej, zanim powstała amerykańska wersja "Kac Vegas"."
I niby przypadkowo dali podobną nazwę do amerykańskiej? Tak samo jak "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości"

ocenił(a) film na 8
kasia08

Sorry, nie widziałeś pijaków łażących środkiem ulicy? Widocznie na jakiejś wsi mieszkasz, przynajmniej masz spokój, tylko pogratulować

ocenił(a) film na 1
Jacek_Mch

Widziałam, tylko nie było ich aż tylu w ciągu jednej nocy. A ty widocznie jesteś z Warszawy skoro o każdym inny miejscu mówisz "wieś". Jesteś taki mądry i najlepszy...

ocenił(a) film na 8
kasia08

Przepraszam, a dlaczego imputujesz mi coś, czego nie napisałem? Gdzie nie napisałem , że Warszawa jest najlepsza? Czy w Krakowie czy Opolu pijaki nie łażą po ulicach tak samo jak w Warszawie? Łażą, i jedynie na małej wsi trudniej to zobaczyć, bo przez małą wieś przebiega głównie 1 szosa, wiec mogłem przypuszczać czytając Twój wpis jakoby w Kacu źle to pokazano, że nigdy czegoś takiego nie widziałas bo może jesteś młoda i mieszkasz w miejscowości, gdzie ulic nie ma, tylko szosa. A jeśli widziałaś takie akcje to dlaczego piszesz, ze źle to pokazali?

ocenił(a) film na 1
Jacek_Mch

Bo źle to pokazali. Według nich miała być to śmieszna scena, a była żałosna.

ocenił(a) film na 8
kasia08

A co znaczy "żałosna"??? Skąd wiesz, że to miało być śmieszne? O ile dobrze zrozumiałem wywiady, to miało to być po prostu prawdziwe - Idą 3 pijane dupy ulicą i co? Widziałem to tyle razy, że obejrzałem to jakbym kolejny raz przed knajpą siedział, a nie w kinie, pełen realizm. Co w tym żałosnego? Żałosne jest to, ze niektóre kobiety sie tak naprawdę zachowują, a nie to, że oni to tak realnie pokazali. Niestety medialna, nachalna nagonka zrobiła swoje i wątpię , żebyś na ten film spojrzała normalnie, ze zrozumieniem, każdą scenę będziesz interpretowała na nie i to jest straszne, jak można manipulować poglądami młodych ludzi

ocenił(a) film na 1
Jacek_Mch

Miało być śmieszne, bo to miała komedia, a wyszła kiepska parodia. I to według ciebie jest prawdziwe życie? W takim razie współczuje, że obracasz się w takim towarzystwie. To jest moje zdanie na temat tego filmu. Nic innego nie wpłynęło na moją ocenę, tylko sam obraz. I nikt nie jest w stanie zmienić mojego podejścia do tego typu filmów (przeważnie tworzonych w Polsce).

ocenił(a) film na 8
kasia08

Ale jakie towarzystwo? napisz w jakim mieście mieszkasz? Ile masz lat? Bo ja siadam z dziewczyną w ogródku w moim mieście, piję kawkę i widzę co się dzieje w weekend. Idą pijane laski, nawaleni faceci, ale czy to jest moje towarzystwo? To właśnie w tym filmie pokazali, Ty odebrałaś to jako zwykłą komedyjkę, a tam nie o to chodziło, chcieli pokazać właśnie satyre na tych wszystkich pijanych cwaniaczków, na te naprute laski, i to pokazali, a że to film, to zawsze trzeba trochę przerysować. Zwróciłem uwage na jedną rzecz - film podoba się starszym, znającym życie, młodzież kochająca jakieś filmy o wampirach czy batmanach nie łapie Kac wawy i to jest przyczyna niskiej oceny, bo w necie właśnie młodzieży jest najwięcej

ocenił(a) film na 1
Jacek_Mch

Mów co chcesz, ale to miała być komedia, a nie żaden film dokumentalny.

kasia08

No i była komedia.Co prawda nie najwyższych lotów,ale kilka scen śmiesznych w niej było.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Zgadzam się z tobą, było kilka śmiesznych scen, ale i tak jest to naprawdę kiepski film

kasia08

Skoro było kilka śmiesznych scen to dlaczego ocena jeden ?

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Bo kilka to około 3 scen, a 3 sceny nie poprawią mojego całego spojrzenia na ten film. Po prostu nie podobał mi się i ledwo obejrzałam go do końca.

kasia08

Mi tam wystarczą 3-4 śmieszne sceny żeby komedię uznać za średnią.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Czasem tak jest, ale pozostałe sceny obniżyły moją ocenę

kasia08

No,ale bez przesady na pewno na jeden ten film nie zasłużył.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Każdy może oceniać jak chce, dla mnie to 1, a dla ciebie 5.

ocenił(a) film na 8
Szafa_Gra

Czego Ci k... żal??? Najbardziej życiowych scen???? Ile razy zamawiałeś dziwki? Szczerze!
1.Po co przepytywania Koterskiego? Bo chciała mu nosa utrzeć, że udaje biznesmena, a nic nie wie, Jezu, nawet tego nie zrozumiałeś? To się nie dziwię, ze tylu ludzi tak jedzie na ten film, skoro połowy najprostszych scen nie zrozumieli!
2.Kręcenie filmiku? Najlepsza scena! Każdego gwałciciela czy zboczeńca tak się powinno załatwiać!!!! Tylko tak!!!!
3. Sceny z Milowiczem - najlepsze, pokazali, jak się traktuje klientów w agencjach....
4. Pijane koleżanki - byłeś kiedyś na panieńskim? szczerze! A jeśli byłeś to jak się zachowywały? Grzecznie, spokojnie i cicho? człowieku, z jakiej planety ty ześ przyleciał!!!!!!?????
Zabawa z pistoletem - bez sensu, strzelanina bez sensu,

ocenił(a) film na 2
Jacek_Mch

To są życiowe sceny?!? Ja mam nadzieję, że ty żartujesz. Jeżeli faktycznie TAK twoje życie wygląda, jak to przedstawione w Kac Wawie, to ja już nie mam więcej pytań. Faktycznie chyba odnalazłeś film w sam raz dla siebie. :)

ocenił(a) film na 8
Szafa_Gra

Pytam się, czy tak się zachowują laski na panieńskim czy nie? Byłeś kiedyś? jak się dziwki w bajzlu zachowują i bramkarze? Mili, grzeczni, usłużni? Napisz adres, chętnie tam zajrzę!Jak w takim razie twoje życie wygląda? Wszyscy grzeczni, z pięciorgiem dzieci, 3 razy w życiu wyszedłeś na miasto? tak? To dopiero jest czego współczuć...

Jacek_Mch

Wypowiedź żenująca tak samo, jak żenujący jest ten film. Nie jest to zaskoczeniem, skoro Jacek_Mch jest jednym z multikont założonych do zachwalania tego badziewia

ocenił(a) film na 8
popup

Jezu, zmień płytę śmieszny człowieku bo te twoje blubry chyba tylko na tobie robią wrażenie, jak chciałem przez telefon się ciebie zapytać co cię trapi to stchórzyłeś, więc sorry, ale z cieniasami bez jaj nie koresponduję

Jacek_Mch

Sorry, ale śmieszny jesteś ty sam, skoro nie jesteś nawet świadom, jak ośmieszasz się stosując taką argumentację jak powyżej.

ocenił(a) film na 8
popup

Ble ble ble... nie masz jaj i tyle, to tłumaczenie to wykręty cieniasa i nic więcej, dałem ci szanse na wielu twoich multikontach ale spękałeś, trudno

Jacek_Mch

Wybacz, ale swój prywatny numer telefonu bedę rozdawał tylko mądrym osobom. Znowu argumentujesz jak dzieciak i nieświadomie sam znowu siebie ośmieszasz. Tak, zaspamowałeś spod swoich multikont inne komta propozycją przekazania prywatnego numeru telefonu. Z pod jednego z nich nawet napisałeś:

"[...]Pozdrawiam, Piotr Czaja"

przynajmniej wiemy, że zachwalanie Kac Wawy za pośrednictwem pracowicie tworzonych multikont wynika z pobudek osobistych. Przynajmniej dobrze ,że w swoim własnym mniemaniu uważasz ,że masz jaja.

ocenił(a) film na 8
popup

No właśnie tak napisałem, wreszcie się oficjalnie przyznałeś się, że masz multikonta ha ha ha, bo napisałem pod inny profil!!! a mnie zarzucasz - miałeś okazje przekonać się czy to ja jestem ta twoja obsesja Czaja czy nie! Specjalnie podpisałem się tym nazwiskiem, myślałem, że TAKI WIELKI KRYTYK Czai i Kac Wawy skorzysta z okazji, żeby sie przekonać, no ale się przeliczyłem, przeceniłem cię, widać potrafisz tylko wylewać tchórzliwie jad i już na nic więcej cie nie stać - przykre że internet umożliwia takim gnidom bezkarne obrażanie innych ludzi...
a to był najprostszy sposób! Kupić sobie starter za 5 złotych, (na tyle chyba cię stać), żebyś nie musiał swojego numeru prywatnego rozdawać i już byś wiedział, kto ja jestem panie Karwowski

Jacek_Mch

To o czym świadczy publiczne zaspamowanie forum tym samym tekstem spod wielu multikont, to każdy wie. Pochwaliłeś się publicznie częścią swoich multikont. Przeczytaj jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem początek mojej poprzedniej wypowiedzi, a może zrozumiesz z kim mam zwyczaj kontaktować się.
P.S. Jakbyś miał jaja, to nie wstydziłbyś się tego jak się nazywasz.

ocenił(a) film na 8
popup

Ja się nie wstydzę nazwiska, ty się wstydzisz, bo wysłałem ci zaproszenie do znajomych, żebyś tu numeru nie musiał wypisywać, cienias jesteś i żadne kwakanie i żałosne tłumaczenia tu nie pomogą

Jacek_Mch

Skup się jeszcze raz i postaraj się tym razem przeczytać ze zrozumieniem początek mojej przedostatniej wypowiedzi. No i przestań nadal ośmieszać się "kwakaniem i żałośnymi tłumaczeniami", bo wstydzisz się tego jak się nazywasz.
P.S. Jeśli znowu okaże się, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem i znowu wyjedziesz z tym samym, to będzie można podejrzewać, że pisać również mie umiesz.

ocenił(a) film na 8
popup

Tak, tak, ble ble, czytać też nie umiesz, a mnie to zarzucasz, mulikont masz chyba z 200 a mnie to zarzucasz, brawo, BARDZO MĄDRA OSOBA jesteś, bez wątpienia.... napisałem jak byk - nie chce twojego numeru, chcę jakikolwiek, pod którym mogę się przedstawić i zapytać ciebie żebyś odpowiedział mi kim ty jesteś, proste. ja nic do ukrycia nie mam, ale widzę że ty masz i widzi każdy kto to przeczyta, proste

Jacek_Mch

Napisałem jak byk, że kontakt do siebie będę rozdawał wśród mądrych osób. Tak trudno przeczytać to ze zrozumieniem? Ja do ukrycia nic nie mam, bo wypowiadam się publicznie, a nie gdzieś po kątach. Kim jestem? Jestem osobą , która wytyka twoje manipulacje, które prowadzisz używając multikont i od dwóch lat nie dajesz wypowiadać się swobodnie forumowiczom. Jestem również osobą, która zwraca ci uwagę na bezsens argumentów typu "nie doceniasz jaka Kac Wawa jest genialna bo nie szlajasz się po burdelach" i uważasz, że znokautujesz takim stwierdzeniem oponenta (niby, że ma być w tym momencie upokorzony - nie był w burdelu - wstyd i hańba). Człowieku, nie trzeba być na Marsie , aby wypowiadać się o filmie "Misja na Marsa".
Kac Wawa niestety jest filmem zrobionym źle i żadne mądrości z burdelu jej nie pomogą. No i ilość osób widzących niedostaki tej produkcji mocno zaniżyłeś.

ocenił(a) film na 8
popup

MĄDRA OSOBO, ja nie robię niczego innego, niż ty robiłeś wcześniej, więc wszystko co zarzucasz mnie, sobie zarzucasz, proste, a że stchórzyłeś to już nie mój problem

Jacek_Mch

To ,że nadal nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już nie mój problem. To, że trollujesz na swoich multikontach, to problem filmwebu.

ocenił(a) film na 8
popup

MĄDRA OSOBO, ja nie robię niczego innego, niż ty robiłeś wcześniej, więc wszystko co zarzucasz mnie, sobie zarzucasz, proste, a że stchórzyłeś to już nie mój problem

Jacek_Mch

To ,że nadal nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem to już nie mój problem, ale zaskoczenia nie ma.

ocenił(a) film na 8
popup

MĄDRA OSOBO, ja nie robię niczego innego, niż ty robiłeś wcześniej, więc wszystko co zarzucasz mnie, sobie zarzucasz, proste, a że stchórzyłeś to już nie mój problem

Jacek_Mch

To ,że nadal nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem to już nie mój problem, ale zaskoczenia nie ma.

krakus1985

krakus1985 to założone dzisiaj nowe multikonto gościa do zachwalania badziewia

Jego poprzednie nicki to:
martin_stone
Tobby
Van_der_van
compresorrr
nataszowa
Jaro_Nl
Draft_style
major_xx
Tonybest
iwona_filmer
makarow
Don_Marcello
Spoko_loko
alert_fur_Cobra
KillOff
Michu_torpeda
kilogramowy
oktagon32
Super_Monisia
CzystHarry
Miss_kiss
tonybest2
Tom_press
New_Tom
next_Tom

ocenił(a) film na 8
swojak_2

Zaraz ci wkleję twoje multikonta trollu i ci się przykro zrobi. Do tematu się odnieś!

ocenił(a) film na 8
swojak_2

dziwne, że cytując ciebie "zachwalacze" tego filmu konta mają najwcześniej założone ponad pół czy... półtora roku po premierze filmu, a ty opluwasz go od od momentu wejścia do kin.... BARDZO MĄDRY KOMENTARZ dodałeś wielki detektywie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones