PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 034
oceny
3,6 10 1 77034
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

ZMUSIŁEM SIĘ do obejrzenia tego czegoś,bo myślę - swoje zdanie trzeba mieć.. i brnąłem,brnąłem,brnąłem rozpaczliwie czekając,aż następna scena mnie choć w minimalnym stopniu zaskoczy... Jeden z krytyków (nie pan Raczek) w wypowiedzi na temat filmu że przyznał,że "uśmiechnął się w ciągu seansu może 2 razy i to tylko dzięki usilnym wysiłkom Szyca". Otóż ja nie uśmiechnąłem się ani razu, ani razu nawet nie drgnął mi kącik ust. Ten film rzeczywiście zabija,żenuje,nie śmieszy. Tak myślę sobie,że gdyby dodać do tego tworu cysternę absurdu, nie wiem - przechodzącą za aktorami w jakiejkolwiek scenie krowę,odpadający od lux limuzyny kołpak czy cokolwiek takiego,film doczołgałby się nawet w okolice 4-5, czyli względnej oglądalności, może zyskałby grono fanów..... a tak... próba potraktowania wszystkich wydarzeń super szpanersko i z fantazją poważnego gangstera wygląda jak nieświeży mołdawsko-bułgarsko-wieśniacki lans rodem z początku lat 90....... żenua,żenua,żenua..................

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

czujny jesteś trollu. widziałem twoje poprzednie wpisy. i komentarze normalnych osób.bo ty jesteś nienormalny. Oceniając "Shawshank" pokazałeś jakim jesteś bucem. Nie zdziwiłbym się jakbyś się nazywał Samojłowicz. koniec tematu, pisz sobie co chcesz,przez szacunek do siebie nie odpowiem już na żaden twój buracki post. pisz sobie największe choćby chamskie teksty,nie zniżę się do twojego poziomu. Masz MOCNĄ 1 !!!!!! PODOBNIE JAK UWIELBIONY PRZEZ cIEBIE GNIOT. O V E R!!!!

użytkownik usunięty
kermitzaba

Kac Wawa to nie gniot tylko wybitny film i kapitalna komedia. Ludzie twojego pokroju tego nie zrozumieją.

użytkownik usunięty
kermitzaba

Nie jestem w stanie uwierzyć, że ani razu się nie zaśmiałeś . To ciebie w ogóle cokolwiek śmieszy ?? Bo jeżeli ani razu się nie zaśmiałeś to śmiem twierdzić , że ani razu w życiu się nie uśmiechnąłeś, albo po prostu nie oglądałeś filmu .

ocenił(a) film na 1

troll

Cililing

Jakieś dwa głupki tutaj się kucą zamiast pisać prawdę o filmie

ocenił(a) film na 1
ES0X666

Jak przejrzysz inne tematy to znajdziesz wiele "normalnych" moich wypowiedzi.
Te "trolle" to tylko i wylacznie swoistego rodzaju atak na smalczyka, ktory za to dzialanie grozil mi nawet pobiciem :)

Cililing

Nie miałem na myśli ciebie tylko Michul36, Rachel789 co narobili syfu na tutejszym forum

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

użytkownik usunięty
kermitzaba

Nie jestem w stanie uwierzyć, że ani razu się nie zaśmiałeś . To ciebie w ogóle cokolwiek śmieszy ?? Bo jeżeli ani razu się nie zaśmiałeś to śmiem twierdzić , że ani razu w życiu się nie uśmiechnąłeś, albo po prostu nie oglądałeś filmu .

ocenił(a) film na 1

troll

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

skarbekzgor

Ja tam mówię, że prawdę napisał

Ten film nie szanuje inteligencji widza

użytkownik usunięty
WK1911

Nie ma filmu, który by obrażał inteligencje widza .

...a znasz jakiegoś inteligentnego widza?

użytkownik usunięty
popup

W przypadku oglądania filmów coś takiego jak inteligencja się nie liczy , bo film to rozrywka .

rezygnacja z rozumu nigdy ie jest wskazana

użytkownik usunięty
WK1911

W wypadku filmów jest , bo film to rozrywka .

lubisz kloaczne rozrywki

kermitzaba

Film traktujący widza jako kogoś, kogo szczytem możliwości intelektualnych jest śmianie się, z tego, że komuś woda podmyła tyłek nie zasługuje na mocną jedynkę.

ocenił(a) film na 1
ES0X666

co zatem proponujesz? bo "mocne jeden" oznacza w mojej skali dno dna. In other words: gorzej się nie da. "Słabe jeden" to takie jeden ledwo,ledwo,w sumie można by coś dodać,żeby wskoczyło na dwa-parę takich filmów było... Ale "mocne jeden" to niewzruszalne,zaj..biste JEDEN :)

kermitzaba

Właściwsze od mocnej jedynki byłoby zero leżące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones