PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 026
ocen
3,6 10 1 77026
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

Nie twierdzę , ze to jakaś rewelacyjna komedia jednak jest kilka bardzo śmiesznych scen,
chociażby krótkie epizody Miśka Koterskiego, czy Karolak udajacy włocha . Znalazło by się jeszcze
kilka dlatego nie rozumiem czemu tak dużo ludzi jedzie po tym filmie, i na dodatek przeglądając
komentarze ci którym film się spodobał są obrażani od debili itd . Troszkę tolerancji ludzie !!!

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

to ty Andrzejek324 w wojsku bałeś się wejść do rury:
https://www.youtube.com/watch?v=fby4JIQrmTM

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Tez sie usmialam.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

W moim przekonaniu należy w Polsce przywrócić powszechny, obowiązkowy pobór do wojska. Każdy 18 letni mężczyzna powinien obowiązkowo służyć w wojsku przez dwa lata. Prawo o ubieganie się o przyjęcie na studia wyższe powinni mieć tylko wtedy mężczyźni gdy odbyli powszechna służbę wojskową. Mężczyźni nie powinni mieć prawa do posiadania paszportów zanim nie odbyliby powszechnej i obowiązkowej służby wojskowej. Mężczyzna dopiero po uregulowaniu obowiązku obrony ojczyzny powinien mieć prawo do ubiegania się o paszport i wyjazdu z kraju. Prawo do posiadania paszportu powinny mieć jednak tylko kobiety. Mężczyzna powinien mieć prawo posiadania paszportu i wyjazdu z kraju w wieku 21 lat. Uchylanie się od poboru i odmowa odbycia służby wojskowej powinna być karana od 10 do 15 lat pozbawienia wolności.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Tak cię badali na Powiatowej Wojskowej Komisji Lekarskiej
https://www.youtube.com/watch?v=Mkud4XkroSs

Byłeś cały nagi przed wojskową czteroosobową komisja lekarska bez parawanów i w obecności innych nagich poborowych a stara bab łapała cię za żołędzia i ściągała napletek do samego końca, następnie podnosiła penisa i dotykała palcem wskazującym i kciukiem jądra by upewnić się że są dwa. Na końcu musiałeś się rozkroczyć i wypiąć pupe by zbadać ci prostatę.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

"Legia to stara kur.wa,
Legia jeb.ana jest,
Legię trzeba pier.dolić,
Legię CWKS!"

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Czyli chciałbyś, aby każdy 19 letni mężczyzna musiał obowiązkowo przechodzić takie badania:
https://www.youtube.com/watch?v=Mkud4XkroSs
pod groźba kary 10 lat pozbawienia wolności za niepoddanie się im i przymusowo doprowadzany przez policję?

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Facet który miga się od wojska powinien zostać wsadzony do więzienia na 10 lat.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Ja osobiście kibicuję Polonii Warszawa
https://vignette. wikia. nocookie. net/kibice/images/e/e0/Polonia_Warszawa.png/revision/latest?cb=20090803123556&pa th-prefix=pl

Andrzejek324

Dlaczego w wojsku pod prysznicem nie wolno się było kąpać w spodenkach i majtkach?
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Kononowicza+podglądały+dziewczyny,2990258

Pinkus_Goldman

A jak umyć dupe, jaja i fiuta w majtkach? Weź ty sie stuknij w ten pusty łeb.

Andrzejek324

ale dlaczego nie można iść pod prysznic w majtkach?

Pinkus_Goldman

Ty weź mózgu użyj bo coś słabo z tym u ciebie. A jakbyś się ku rwa mać umył w majtkach?

Andrzejek324

https: //demotywatory. pl/2648729/60--Polakow

Belo_Horizonte

Naucz się wrzucać linki multikonciarzu. Podana strona nie istnieje, link poniżej tak samo.

Andrzejek324

Tak się zabawialiście
http: //img. wiocha. pl/images/1/c/1c0608e779f8d6cec78ab11b16313b1e. jpg

Andrzejek324

Smalczyku130 masz nie dyskutować i nie pyskować tylko iść na powiatową wojskową komisje lekarską, bo jak nie to zostaniesz tam doprowadzony siłą przez policję. Masz się rozebrać zupełnie do naga przed komisją lekarską. Lekarka zbada ci stulejkę chwytając za żołędzia i ściągając napletek do samego końca, następnie, podniesie ci cewkę moczową do góry by odsłonić jądra i dotknie twoich jąder dłońmi by sprawdzić czy są dwa, na końcu każe ci się wypiąć by zbadać ci prostatę, zostaniesz wcielony do wojska na 3 lata gdzie będziesz szorował szczoteczką do zębów kible, czyścił kible z gówna wyciągając gówna dłońmi, spał w koszarach jak więzień i niewolnik, kąpał się z setką facetów, biegał po poligonach. Na samym początku na sali gimnastycznej w jednostce wojskowej też będziecie mieli kompanię medyczną i wszystkie te badania na oczach młodych lekarek.

Andrzejek324

Dostałeś wytrysku nasienia jak musiałeś zdjąć majtki, rozebrać się do naga i stając nago przed komisją lekarską w tym kobietami?

Andrzejek324

Jak wyglądał przebieg badania na powiatowej wojskowej komisji lekarskiej?

Andrzejek324

cyt: "Przez dwanaście lat pracowałam jako pielegniarka na izbie chorych w jednostce wojskowej. Była to duża jednostka,więc byłyśmy we dwie. Zaczynając pracę miałam 23 lata.druga pielęgniarka była trochę starsza. Przez te lata zawsze kilka razy do roku brałyśmy udział w badaniach lekarskich nowo wcielonych poborowych. Więc napatrzyłyśmy się do woli na młodych chłopców. W czasie tych badań był lekarz jednostki,dwie pielęgniarki,dwóch sanitariuszy. Często też brała udział pani ze sztabu,która zakładała ewidencję. Chłopcy przed wejściem do gabinetu,już na poczekalni rozbierali się do naga. Do gabinetu lekarskiego wchodzili po trzech. Niektórzy nic sobie z tego nie robili,zachowywali się dość swobodnie. Niektórzy jednak bardzo byli skrępowani i przeżywali swoją nagość zasłaniając swoje przyrodzenia rękami. A w gabinecie normalne badanie: wzrost, waga obwód klatki piersiowej przy wdechu i wydechu.Lekarz przeprowadzał też ogólne badanie,zawsze oglądał penisy,jądra. Ściągał też im napletki. Wypinali się,rozchylali pośladki i pokazywali odbyty. Dość rzadko ale zdarzało się,że niektórzy dostawali erekcji członków. Wtedy to już nie wiedzieli co począć. Kręcili się,staralisię zasłonić rękami,my zaś uspokajaliśmy ich róznymi sposobamiCzy to dobrym słowem czy też uderzając w sterczącego członka. Robili to przeważnie sanitariusze ale i my pielęgniarki też. Młodzi żolnierze poddawani też byli różnym szczepieniom ale to już w innym czasie. Do szczepień ochronnych też robierali się do naga. W czasie tych szczepień byli poddawani dokładnym przeglądom sanitarnym. Przeglądów sanitarnych dokonywaliśmy my pielęgniarki i sanitariusze.
Teraz od 4 lat pracuję w poradni dermatologicznej z panią doktór. Tutaj też wiele się dzieje ale może opiszę to innym razem.W każdym bądż razie golizna jest na co dzień."

Andrzejek324

opisz mi jak wyglądało badanie u ciebie? były pielęgniarki? młode czy stare? lekarz zdejmował napletek bez parawanów na oczach tych pielęgniarek i innych kolegów?

Andrzejek324

czy prawdą jest, że w wojsku na kompani medycznej wszyscy faceci musieli stanąć nago w szeregu i stawały wam penisy, a wy dłońmi musieliście trzymać się za pośladki bo nie wolno wam było niczego zakrywać, a lekarz wraz z pielęgniarkami przyglądał się waszym żołędziom i ściągał wam napletki do samego końca? Odpowiedz.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

nie twierdzę, że ten film nikogo nie śmieszy. Jeżeli Ciebie śmieszy to bardzo dobrze. Myślę, że każda komedia kogoś śmieszy, tak samo jak są ludzie, którzy uważają za zabawne pierrdnięcie w restauracji. Ja osobiście uważam, że to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem w życiu. A widziałem ich sporo. Jednak kiedy takie produkcje jak The Room czy Troll 2 są "tak złe, że aż dobre" to ten koszmarek zaliczam do kategorii "tak złe,że po seansie czuję się zniesmaczony, zdegustowany i brudny."

Andrzejek324

Co myślisz o tej profesji:
https: //www. sex. com/pin/54146857-sexy-waitress/

usuń znaki spacji

Andrzejek324

Lechia Gdańsk Mistrzem Polski 2019

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Trzeba byc totalny ignorantem zeby zjechac ten film od A do Z !
Ja ogladalem Kac Wawa pare dobrych lat po tym jak sie pojawil i bylo calkiem zabawnie.
Co prawda bylem wtedy po paru piwach ale to sie nie liczy.

Kesler_2

ja tam nawet po paru piwach jestem totalnym ignorantem i nie śmieszy mnie kloaczny "humor".

O mojej totalnej ignorancji świadczy również to, że po filmie oczekuję, aby był czymś więcej niż zbiorem randomowych obrazków bez sensownej treści.

Co prawda piszę to po paru piwach ale to sie nie liczy.

Andrzejek324

Co myślisz o budowie nowego stadionu dla Polonii Warszawa?

Andrzejek324

hej Smalczyk odezwij się jestem z Żoliborza

Warta_fw

Dzisiaj leciał i znowu się nieźle pośmiałem

Andrzejek324

W Warszawie tylko Polonia

Andrzejek324

Co myślisz o WKS Gwardia Warszawa?

Andrzejek324

Kto zostanie Mistrzem Polski? ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones