PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6663}

Kacper

Casper
6,4 35 994
oceny
6,4 10 1 35994
4,8 10
ocen krytyków
Kacper
powrót do forum filmu Kacper

Dubbing

ocenił(a) film na 8

Kto oglądał z dubbingiem? W takiej właśnie wersji leciał na Canal+. Czy w kinie także?

ocenił(a) film na 7
karlolek91

Byłem na tym filmie z klasą w 1995 roku i film był zdubbingowany, podobnie jak i wersja na kasecie VHS, którą swego czasu nałogowo pożyczałem z osiedlowej wypożyczalni. Pamiętam, że w tym samym czasie ukazały się komiks, książka i album z naklejkami wzorowane na filmie.

karlolek91

Ja miałam ten film na kasecie wideo, wersja dubbingowa. Jak już pisał kolega wyżej, skoro była i na kasetach, to tym bardziej w kinach puszczano wersję z dubbingiem (albo, jak to często robią, wersja dubbing i z oryginalną wersją językową- bądź i nie, w końcu to film dla dzieci).

ciotkaEliza

Znalazłem na internecie z dubbingiem. Jest przecudowny. Nic dziwnego, że był najlepszym dubbingiem światowym i nawet przebił oryginał.

ocenił(a) film na 7
Wilkusiek

Możesz napisać skąd informacja, że polski dubbing do " Kacpra" przebił oryginał? A może to tylko Twoja prywatna opinia?

karlolek91

Jedyny film, który wolę z dubbingiem niż w oryginale!

tess_harding_2

Potwierdzam, jak oglądałam z lektorem to coś mi nie pasowało. A tekst w dubbingu były boskie...

ocenił(a) film na 8
GreenSneaky

Potwierdzam słowa powyższych użytkowników oglądałem z lektorem i z dubbingiem Kacpra mam do dzisiaj na kasecie VHS i głosy są świetnie podłożone przewyższa oryginalny głos zdecydowanie po prostu cudowny polski dubbing nie raz wracam do niego i podoba się nadal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones