PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123689}

Last Quarter

Kagen no Tsuki
7,1 481
ocen
7,1 10 1 481
Kagen no Tsuki
powrót do forum filmu Kagen no Tsuki

Tajemny świat...

ocenił(a) film na 10

Oh,kolejny japoński film:)-który również mi sie podoba, tak samo jak Moon Child..
Kagen no Tsuki hmm cóż można o nim napisać...
Ma coś wyjątkowego w sobie,tajemniczość-mnóstwo tajemnicy!;smutek,ból,marzenia ,mnie naprawdę wzruszył, z początku patrzyłam tak z przymrużeniem oka,ale potem wciągneło mnie.. Bardzo tu pochwalę Hyde,który zagrał Adama,on zawsze dodaje coś od siebie...te gesty,spojrzenia,zachowanie.Ch iaki,też mi sie podobałą w roli Mizuki,chyba nikt inny by tak dobrze nie zagrał;)Duży plus dla filmu i dla Hyde!!Zachęcam do obejrzenia,nie tylko dla romantyków:)

użytkownik usunięty
Nikki_Reid

Heh... nawet fajny film, ale momentami było nudno i chicąłam przewinac dalej.. a Hyde? Znowu zagrał swietnie.. tak samo jak Chiaki... jeżeli chodzi o poziom gry to o wiele wyzszy niz Moon Child..
heh ale i tak bardziej mi ise podobał Moon Child - gackt miał taki fajny kucyk(lol)

Nikki_Reid

O tak, piękny film. Olądałem z dziewczyną i oboje się rozpłakaliśmy. Nawet dwa razy się rozpłakaliśmy (w środku i pod koniec) a ja nawet płakałem jak mops.
Tajemniczy jak tu już wspomniano. A najbardziej intryguje mnie jedna rzecz. Wie ktoś jakie ten koleś palił fajki?

poliglota

He, mnie te fajki też najbardziej intrygują...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones