PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788933}

Kaliber

Calibre
6,8 15 147
ocen
6,8 10 1 15147
6,0 5
ocen krytyków
Kaliber
powrót do forum filmu Kaliber

6/10

ocenił(a) film na 6

W ostatniej scenie, gdy trzyma dziecko, mam wrażenie że przyszli mu je odebrać,Co o tym sądzicie ?

sylwester_3

Nie, po prostu przeżywa trumę, widać że jego życie już zawsze będzie naznaczone niemożliwym brzemieniem. Niedługo pewnie próba samobójcza.

ocenił(a) film na 6
Siledh

a może on jest psychopatą i tak naprawdę celowo jednak zabił to dziecko na polowaniu? Nieee chyba przesadziłam

ocenił(a) film na 7
anielka0000

Chłop miał problemy z wycelowaniem w jelenia, a ty piszesz o tym że mógł specjalnie to dziecko zabić.

użytkownik usunięty
Siledh

W dodatku pewnie nic nie powiedział żonie i gryzie go również sumienie wokół niej podwójnie. Zabić dziecko i najlepszego przyjaciela niejeden by padł w samobója.

ocenił(a) film na 8
sylwester_3

Też o tym pomyślałem, w końcu mieli to rozwiązać oko za oko...

ocenił(a) film na 7
dorszu_2

Otóż to. Cóż tego się nie dowiemy. Pozostaje się tylko domyślać. Choć jak już ekran zgasł na koniec mogli by chociaż dodać odgłos strzału.

sylwester_3

Może zabił przyjaciela po to żeby żyć dla żony i dziecka, tak jak go przekonywali i dziecko już zawsze mu będzie o tym przypominać.

Aryadne

Albo uzmysłowił sobie dodatkowo jako ojciec czym jest zabicie czyjegoś dziecka/utrata dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones