PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788933}

Kaliber

Calibre
6,8 15 110
ocen
6,8 10 1 15110
6,0 5
ocen krytyków
Kaliber
powrót do forum filmu Kaliber

Wolała bym nie wiedzieć co się wydarzy na polowaniu. Film dobry i trzyma w napięciu, ale opis zrobił mi dość duży spojler. Sugeruję zmianę.

ocenił(a) film na 8
akrzynman

Dokładnie, ja na szczęście widziałem ten film 3 lata temu, ale miałem zamiar go sobie odświeżyć, ale osoby które nie oglądały po przeczytaniu tego opisu będą wyczekiwać właśnie tego. A z tego co pamiętam, to jest to jakiś dłuższy czas zanim to zdarzenie nastąpi (mogę się mylić-pamięć zawodzi) i tak naprawdę nie wiemy za wiele. Dopiero później film nabierał tempa. A pamiętasz może taki film, że dziewczyna i chłopak jadą autem i szukają jakiegoś miejsca i kluczą takimi wąskimi dróżkami oddzielonymi chyba żywopłotem i nie potrafią wyjechać z tego labiryntu. Nie wiem, czy później
[UWAGA SPOILER]








nie jeździł za nimi jakiś samochód, ale pewności nie mam. Film był prawdopodobnie brytyjski. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
akrzynman

Ktoś jeszcze pisze WOLAŁA BYM osobno?

Ruda_Kuba

Najwyraźniej ja

ocenił(a) film na 7
akrzynman

jaki to spoiler jak cala akcja ze strzalem dzieje sie praktycznie na poczatku filmu

eingrad

Może dla Ciebie niewielki, ale bez tej wiedzy seans byłby ciekawszy moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones