PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788933}

Kaliber

Calibre
6,8 15 110
ocen
6,8 10 1 15110
6,0 5
ocen krytyków
Kaliber
powrót do forum filmu Kaliber

Zszargane nerwy.

ocenił(a) film na 9

Jeden z lepszych thrillerów jakie widziałem. Klimat w tym filmie można ciąć siekierą. Nie da się go obejrzeć i pozostać niewzruszonym. Naprawdę dobre kino.

ocenił(a) film na 9
Korpok

Lubisz miec Zszargane nerwy? Czasem trzeba bracie i corko.

ajpi

To najlepszy netflixowy film jaki miałem okazję widzeć (w sumie żaden wyczyn, skoro to w większości gnioty, ale obraz naprawdę daję radę konkretnie, miłe zaskoczenie). A już myślałem, że okradam tą platformę na darmo.

ocenił(a) film na 4
Korpok

To siekierą cięte to nie klimat, to zatwardzenie albo zaparcie albo to co po łacinie się ładnie nazywa "stelea".

Scenarzysta tak się wkręcił, że w kluczowej minucie filmu dialogi zastąpiono podkładem muzycznym i efektami, bo inaczej widzowie by pękali ze śmiechu.

W sumie jednak daje się obejrzeć do końca bez konieczności robienia lewatywy. Szło ciężko i powoli, ale udało się całkowicie wypróżnić.

Kiedyś takie horrory miały określenie "powrót taty bez wypłaty". Teraz trzeba na nie dorobić jakieś współczesne określenie n.p. "przygody małolatów bez zasięgu w komórkach".

użytkownik usunięty
Wujek_Sylwek

masz jakiś problem ze sraniem? bo to, że masz nasrane do łba to widać...

ocenił(a) film na 6
Korpok

To mało w życiu widziałeś panie kolego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones