PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788933}

Kaliber

Calibre
6,8 15 133
oceny
6,8 10 1 15133
6,0 5
ocen krytyków
Kaliber
powrót do forum filmu Kaliber

zazywyczaj nigdy nic nie pisze ale nie daje mi to spokoju
czy ktoś mi wytłumaczy czemu do cholery oni pojechali ich szukac ? skoro jeśli by i tak nie pojechali i wymyślili jakas wymówke byliby podejrzani ok ale no tylko tyle żadnych dowodów no i zreszta co mogliby im zrobic ze chcieli sie cieszyć impreza po kolejne mogli powiedziec ze dużo wypili już albo cokolwiek po drugie czemu jak już tam pojechali zaczęli uciekać jak oni odkryli te ciała nie potrafili nadal udawać ze nic o tym nie wiedza czy po prostu ich psychika nie pozwoliła im dluzej tam byc i na to patrzec? na ale jak uciekali to przecież było już pewne ze to oni czyli z tylu opcji wybrali w sumie ta najgorsza i ta o ktorej bym nawet nie pomyślał ze jest możliwa :/
i w sumie do momentu jak zaczęli uciekać film był ok potem już to zaczęło byc mega głupie i ta banda tych ludzi nagle zaczęła wymyślać jakies chore gierki to zrobiło sie dziwne

ocenił(a) film na 8
Blazer_23

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jeden z nich pod koniec filmu mówi " po tym co znaleźliśmy w jeepie". Wydaje mi się, że wszyscy się domyślali o co chodzi, więc tak czy siak zmusiliby ich do wyjazdu do lasu.

Blazer_23

Zgodzę się, że końcówka była lekko naciągana, chociaż jak ją oglądałem nie zepsuła mi odbioru filmu, który oceniam na 8,5, super odskocznia od oglądanego zazwyczaj różnej jakości hollywoodu. Co do Twojego pytania: jak wynika ze sceny na stacji benzynowej, byli wtedy jedynymi polującymi w tym rejonie , dodatkowo wcześniej podpadli już miejscowym więc automatycznie podejrzenie lokalsów padłoby na nich. Jeśli wytrzymaliby presję oskarżeń, mieliby szansę wyjść z tego cało, ale gdyby babcia miała wąsy... Oglądałem ten film tylko raz, ale chyba zgodzili się wziąć udział w poszukiwaniach zanim zobaczyli, że lokalsi mają psy tropiące. Wcześniej też obstawiałem, że ciała zakopane po środku wielkiego lasu nie mają prawa zostać znalezione, więc nasi bohaterowie są pod tym względem bezpieczni, ale lokalsi przechytrzyli nie tylko mnie. Oglądajcie filmy z Europy! środki przeznaczone na reklamę nie korelują z jakością filmu, a często są odwrotnie proporcjonalne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones