PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682011}
6,7 97 958
ocen
6,7 10 1 97958
5,4 14
ocen krytyków
Kamienie na szaniec
powrót do forum filmu Kamienie na szaniec

Aktorzy

ocenił(a) film na 7

Czy mi się wydaje, czy komuś się pomyliły zdjęcia Rudego i Zośki? Aktorzy są wprost idealnie dobrani, ale na odwrót.
Chodzi mi oczywiście o ich wygląd, bo nie wiem, jak to z charakterami. Za to Alek jest dobrany perfekcyjnie.

ocenił(a) film na 8
_JaNkEs_

A mi Tomasz Ziętek do Rudego właśnie pasuje, a odtwórcy ról Zośki i Alka są "zamienieni".

ocenił(a) film na 7
pirat ka

Sama już nie wiem, ale nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę. :)

ocenił(a) film na 8
_JaNkEs_

Ja również :) Z czasem już się przyzwyczajam :P Po tych wszystkich obejrzanych zwiastunach, making-offach, gifach, obrazkach itd, już mi wszyscy pasują :D

ocenił(a) film na 8
pirat ka

Mi też się wlaśnie wydaje, że Alek i Zośka są ,,zamienieni", gdyby było na odwrot, świetnie by pasowali wizualnie do prawdziwych bohaterów. Rudy jest ok, tylko mogłby nie być brunetem :)

_JaNkEs_

mi jak najbardziej pasują - Tomasz Ziętek jest taki delikatny i drobny jak Rudy. Aktor raczej nie byłby dla mnie wiarygodny w roli Zośki - przywódcy. I potwierdzam że Alek jest dobrany idealnie, poza tym mega przystojny ;)

AlicjaWasyluk0911

mam to samo wrażenie. Tomasz Ziętek jest nawet podobny do prawdziwego Rudego - zobaczcie stare zdjęcia. I tak - filmowy Alek zapowiada się świetnie :D

agapie

co do Alka - duże TAK :D

adriennee

Naprawdę? Wam się podoba ten cały Alek? Ja jak zobaczyłem za pierwszym razem odtwórcę roli to powiedziałem "Co za brzydal" i w sumie to w tym temacie nic się nie zmieniło. ;(

ocenił(a) film na 8
_JaNkEs_

Rudy jest czarny, Zośka jest tak wysoki, jak w książce był Alek i na pewno nie jest subtelnym młodzieńcem piszącym pamiętnik itp.. Pogubiłam się od razu na początku filmu. Zwłaszcza że ich akcje z małego sabotażu też mi się nie zgadzały, a Alka w ogóle było jak na lekarstwo. Ale potem się przyzwyczaiłam i już było naprawdę dobrze. Rudy - idealny!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones