PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469965}

Kamui

Kamui Gaiden
5,9 254
oceny
5,9 10 1 254
Kamui Gaiden
powrót do forum filmu Kamui Gaiden

Jakby nie było grawitacji. Amerykańskie filmy się krytykuje za przesadzone efekty specjalne, a w japońskich ludzie latają i nikt nic nie mówi. To psuje cały efekt walk ninja!

ocenił(a) film na 6
siNNer

Tak ale na tym opierają się właśnie japońskie legendy o super bohaterach , są oni tak super że nie obowiązują ich banalne prawa fizyki.Według mojego uznania to fajnie nakręcone niektóre sceny walki z drugiej strony jednak mało realistyczna animacja komputerowa ale spokojnie daję 6 jak na ten gatunek filmów.

rzoska

zgadzam sie z rzoska. w naruto tez lataja itd. a jest super! wada tego filmu sa animacje... bardzo kiepskie

siNNer

siNNer polecam "Zatoichi" skoro fascynują cię tak "japońskie efekty specjalne", po kiego grzyba oglądasz z gatunku jidai-geki, skoro ci nie odpowiada, wtf????

użytkownik usunięty
tsi-tsung

Nie każdy zna specyficzne japońskie gatunki filmowe. Trafiłem na film przypadkiem i mam podobne wrażenie jak siNNer, akcje są przekombinowane.

ocenił(a) film na 5

FIlm miał potencjal... ale nie mam pojecia czemu spartolili, ze mial slabe animacje efektow to jeszcze przeboleję, maly budrzet, ale jakos nawet podczas walk wialo nudą;/ nie bylo muzyki, albo byla ale jakas nijaka. Lubię latanie w takich filmach, ale tu przekombinowali, chociazzeby aktorzy bujali sie na tych linach jakos realistyczniej jak np skakali po drzewach.
Nie rozumialem tych wizji Mikumo, nie wiem poc one byly, moze w anime bylo wyjasnione ale nie ogladlem.
Ogolnie slabiutko ;/ 5/10

siNNer

Cóż... Jak się ogląda faceta w czerwonych rajtuzach - to wszystko jest OK, bo nazywa się Supermen. Jak to samo zrobi Chińczyk - to już przeczy prawom grawitacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones