PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Lynch to moja ulubiona postać, tak charakterystyczna, że zamienienie jej na murzyna to zbrodnia wobec uczciwych fanów. Przecież jest tylu dobrych kandydatów: John Malkovich, Billy Bob Thornton, Marc Alaimo... to tylko kilku z wielu. Jakim cepem trzeba być, żeby zrobić coś takiego? Już można wybaczyć wymienienie Stathama na Oliphanta w Hitmanie, ale to już jest przegięcie. Aż człowieka nosi żeby się stać rasistą, bo TAKIE przykłady tolerancji na siłę powinno się tępić.

Pumo

Jako Lyncha widzę tutaj jedynie Peter'a Stormare'a. Nikt inny tak bardzo nie pasuje do tej postaci. A już na pewno nie Jamie Foxx, jak na Lyncha jest za spokojny.

kamil_chrzanowski

za spokojny? on jest czarny i w tym tkwi problem

kamil_chrzanowski

No, Stormare też byłby dobry. Fryzurę już ma :)

Pumo

Nie wiem czy Stormare nie kojarzyłby się podświadomie z Prison Break.

Najważniejsze przede wszystkim w tym filmie jest zachowanie klimatu gry. To uczucie bycia na krawędzi przepaści gdzie wiatr nie jest Twoim sprzymierzeńcem. Jedyne co Cie trzyma to cienka lina rodziny, której zniszczyłeś życie...

użytkownik usunięty
stev1989

http://community.post-gazette.com/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer. Components.UserFiles/00.00.00.21.57/WM_5F00_V1_5F00_AW_5F00_BB3_5F00_Small.jpg Myślę, że Cranston byłby lepszy. No i jest zdecydowanie lepszym aktorem niż Stormare.

kamil_chrzanowski

Wg mnie najlepszym Lynch`em byłby Kevin Gage, myślę że dla gry podstawą był film "Gorączką" gdzie ten aktor gra Waingro, zresztą wystarczy wejść na jego profil na Filmwebie i jest jego zdjęcie z filmu jakby postać idealnie stworzona do tej ekranizacji http://www.filmweb.pl/person/Kevin+Gage-72825# poza tym uważam że reżyserem powinien zostać Michael Mann albo chociaż Quentin Tarantino. Co do odtwórcy roli Kane`a też nie mam przekonania by Willis był idealny, ale ktokolwiek to nakręci i ktokolwiek zagra to i tak wszystko spiepr... fakt to że kategoria wieku to będzie pegi13...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones