PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

W marcu 2010 roku rozpoczną się zdjęcia do nowej produkcji z udziałem Bruce'a Willisa. Będzie to ekranizacja gry wideo "Kane & Lynch".

Bruce Willis wcieli się w postać skazanego na śmierć płatnego zabójcy, który wraz z mordercą-schizofrenikiem zostaje przechwycony przez dawnych partnerów w zbrodni. Bohaterowie wyruszają na poszukiwanie skradzionej fortuny, przemierzając cały świat od Los Angeles po Kubę i Japonię.

Reżyserią na podstawie scenariusza Kyle'a Warda zajmie się Simon Crane. Za produkcję odpowiadać będą Daniel Alter i Adrian Askarieh, autorzy "Hitmana".

Willisa na dużym ekranie polscy widzowie mogą go obecnie zobaczyć w thrillerze science fiction "Surogaci".

http://film.wp.pl/id,102343,title,Bruce-Willis-od-marca-2010-roku-w-grze,wiadomo sc.html

patryks83

a wiadomo coś kto zagra Lyncha (psychola) gdzieś czytałem że ma zagrać go jakiś brytyjczyk którego nazwisko podadzą niedługo...

shorty_2

Według mnie Bruce zdecydowanie powinien zagrać Lyncha.
Bardzo podobny: łysina na czubku głowy, założyłby okularki i zapuścił włosy.
Bruce Willis to poprostu wykapany Lynch.

jetli22

zajebiscie byłoby gdybyśmy w filmie usłyszeli muzykę z gry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones