PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Mam jakieś zwidy czy rolę Lyncha będzie miał czarnoskóry aktor? ;o

Vedkonner

Jeśli naprawde lyncha zagra czarnoskóry aktor film odrazu będzie porażką , powinni kierować się grą komputerową ,według mnie najbardziej by tu pasował Peter Stormare.

Patryk244

Dokładnie.

Patryk244

to będzie porażka, nawet Bruce tu nic nie zdziała.

brayoz

Popieram. Czarny Lynch to tak jakby Obamę chciał zagrać ktoś o białym kolorze skóry. Nie, nie, nie !

kiprowaty

Stormare byłby dobry, ale ja widziałbym w roli Lynch'a Billy'ego Bob'a Thorton'a. A ktoś kto wpadł na pomysł żeby obsadzić czarnoskórego aktora w tej roli... szkoda gadać.

Patryk244

chłopie jak grałem w grę parę lat temu to mi cały czas go przypominał :)

Vedkonner

Niestety, w tej chwili poprawność polityczna wpycha się dosłownie wszędzie - nawet w miejsca, gdzie nie jest w ogóle potrzebna.

Dassanar

Dokładnie, powałiło ich do końca ;x

użytkownik usunięty
Dassanar

Dokładnie.
W "Thorze" jednego z bogów nordyckich gra czarnoskóry aktor.
W wielu filmach, których akcja dzieje się w średniowiecznej Europie mamy czarnoskórych wojowników.
W najnowszym "The Thing" w bazie norwegów mamy czarnoskórego aktora.

Rasistą nigdy nie byłem, nie jestem i być nie zamierzam, ale czasami nie warto wpychać się z polityczną poprawnością tylko postawić na fakty, trzymać się wiernie konwencji i zrobić dobry film, który nie obraża inteligencji widza.

użytkownik usunięty

A Bruce Willis też nie za bardzo mi tutaj pasuje. Zazwyczaj grał postaci pozytywne i nie wiem czy jako psychopata wypadnie przekonująco. Ale chociaż wygląda podobnie do granej przez siebie postaci.

Kane nie jest psychopatą 0o

homilka

Pewnie, że nie jest, a Lynch jest normalny, on ma tylko " problemy żołądkowe".

Demosthene

Szczerze ten film to będzie pewnie kompletna porażka filmy z gier nigdy nie są dobre chociaż kane i lynch możeee ale niech nie biorą wszystkiego żywcem z gry tylko niech wezmą najlepsze akcje . Aco do lyncha zgadzam sie ze Starmare dobry jest

ashbring

"filmy z gier nigdy nie są dobre" tu się nie zgodzę, film o Super Mario bardzo przypadł mi do gustu

sempo17

No i Tomb Raider jest w porządku

Dassanar

Następny Bond ma być grany przez Janka z Prometeusza i Heimdalla z Thora.
Dodam ,że ziowood idzie nawet dalej. Rodriquez zrobił film "maczeta" po którym odwaliło latynosom ,a teraz tarantino robi "django" po którym odwali murzynom. Wszystko zmierza do zniszczenia Białej rasy i tylko Białej rasy.

Vedkonner

Spokojnie rasiści,film i tak nie powstanie.

użytkownik usunięty
Vedkonner

To chyba jakiś obowiązek twórców filmów na podstawach gier żeby kompletnie spie.rdolić film na każdym jego możliwym etapie, w tym przypadku pierwszy punkt już spełniony - zje.bana obsada.

Vedkonner

Dawać Gage'a! http://www.filmweb.pl/person/Kevin+Gage-72825#picture-4

Banana_Power

Kevin Gage był pierwowzorem z "Gorączki" dla Lynch`a, zaś De Niro dla Kane`a:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones