PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Do Willisa jako Kane dołącza Jamie Foxx jako Lynch. Właśnie przeczytałem tego newsa. Ale niespodzianka.....

martomaro_2

Jak oni mogą niszczyć tak mistrzowską postać jak psychol-Lynch- ;( Po co w ogóle robić taki film. Niech zmienią nazwę na "50% of Kane & Lynch" Co za gówno, tak mocno wierzyłem w tą produkcję, żeby teraz dostać liścia. Kiedy zobaczyłem tytuł newsa "Jamie Foxx wystąpi w ekranizacji Kane & Lyncha", zaśmiałem się i powiedziałem do siebie, że chyba nie roli Lynch'a, a tu masz.

ZeitgeistMovement

Ja tak samo jak tylko zobaczyłem nagłówek, to pomyślałem ze chodzi tutaj raczej o jakąś postać drugoplanową ale gdy przeczytałem news do końca to się mocno rozczarowałem. Do tej roli moim skromnym zdaniem idealnie pasował by Billy Bob Thornton. A co do Foxx'a to może go przemalują na biało ? Ale z drugiej strony, gdyby nie patrzyć na odcień skóry ,to może by i nawet pasował...

adee

Co za porażka! Moja obsada:

Adam 'Kane' Marcus - Bruce Willis

James Seth Lynch - John Malkovich

2008einstein2009

I to jest słuszna koncepcja :) nawet bardzo słuszna.

2008einstein2009

Peter Stormare jako Lynch, bardziej pasuje.

ZeitgeistMovement

Poprawność polityczna zżera Hollywood. Standardem już jest, że wśród głównych postaci musi być Afroamerykanin (ja też jestem politycznie poprawny ;)), nawet jeśli psuje to oryginalny pomysł, na bazie którego powstał scenariusz. Nie wyobrażam sobie żeby zamieniać, na swój sposób sympatycznego, białego długowłosego (po części) psychola na groźnego czarnego "madafaka". Jeszcze jak strzelając będzie układał pistolet w poziomie to wyjdę z kina ;)

martomaro_2

Według mnie idealnym Lynchem byłby Billy Bob Thornton.

martomaro_2

Jak tak przeglądam newsy o tym filie to niestety niemal wszystkie są chyba robione: "kopiuj" - "wklej" zwłaszcza jeśli chodzi o scenariusz FILMU, bowiem w opisach przedstawia się scenariusz GRY. A to niestety błąd bo scenarzysta wypowiedział się też, że film z grą nie będzie miał wiele wspólnego. "Istotny będzie tyko motyw przewodni czyli 2 bandziorów którzy muszą sobie pomagać by przeżyć" I to wyznanie tak naprawdę jest kluczowe do tego wszystkiego: To nie będzie bezpośrednia a i nie chćby pośredia ekranizacja gry więc twórcy filmu mają wolną rękę w kreowaniu postaci bohaterów i wątków. Niestety.
W grze Lynch z takim fajnym opóźnieniem (np w filmiku z menu) wymawia: "Kane!" jakoś tego nie słyszę w wykoaniu Foxxa. Lubię tego aktora i to bardzo za filmy "Zakładnik" czy "Miami Vice" i inne ale trzeba spojrzeć na powstający film z dystansem. Ogromnym jeśli chodzi o grę z filmem. A do tego kisielu jeszcze 2 część gry wychodzi w sierpniu więc postacie bohaterów gry umocnią się jeszcze bardziej w świadomości odbiorców i tego już Foxx chyba nie przeskoczy. (co widać na nowym trailerze z gry :-) )

martomaro_2

Nie pamiętam, żeby Lynch był czarnoskóry!!!! Jak można robić ekranizację gry i zmieniać głównego bohatera? Poza tym jak dla mnie Lynch to właśnie Willis, a Kane to Żebrowski :P

UnhollySeth

A co powiecie na Bruce-Kane, Bruce-Lynch. Jak w Leaves of Grass.

martomaro_2

Mam nadzieję, że to info okaże się jakąś plotką...
Jeśli nie, to nawet nie ruszę takiego filmu, bo wkurza mnie to że w tylu ekranizacjach gier czy komiksów(nick fury, kingpin) kultowym postaciom zmieniają kolor skóry.

braindead138

zapomnij o plotkach

http://www.zakazanaplaneta.pl/images/news/news_kanelynch03.jpg

shamar

niedość, że czarny to i łysy... co za łasy na kase pedał to kręci

użytkownik usunięty
braindead138

Co za tragedia... Nie no, nie mogę, jadę do Hollywood żeby im dać po... twarzach. Czarny Lynch. Co dalej? :/

Jak można być takim głupim ch*jem żeby dać czarną pałę na Lyncha? Political correctness rozpierd*la wszystko w Ameryce.

NietypowyKonsument

Z całym szacunkiem, ale Foxx jest dobrym aktorem tyle że nie nadaje się do tej roli (białego Lyncha) chyba że zrobią z niego białasa(w co baaardzo wątpię)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones