PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Fabuła jak u Hitchcocka

użytkownik usunięty

Lepszej bym nie wymyślił. To samo obsada - cudo sie szykuje.

To chyba sarkazm u pana wyżej, zobacz, że postać Lyncha, białego mężczyzny o wyglądzie Waingro z Gorączki (czyli kudły, broda) gra Jamie Foxx.

użytkownik usunięty
kubafilmoogladacz

To był sarkazm. Niezły wkurw z tą obsadą, hollywoodzili to jak chuj.

użytkownik usunięty

JAK MOŻE FOXX GRAĆ LYNCHA???? Kto na to wpadł ja się pytam??? Nie dość, że czarny to jeszcze za młody i jeszcze wygląd. Powiesić kolesi od kastingu!! Albo dać im grę żeby przechodzili ją tak długo aż się nauczą jak ma wyglądać Lynch

Ja mogę przechodzić ją non stop. A przynajmniej część pierwszą, bo dwójka jest słaba.

waldeck

Ja tak samo.1 część jest konkretna.Głównie o nią film powinien być oparty.Nie ma to jak spieprzyć film na samym wstępie, dać czarnego za białego,żeby było bardziej gangstersko.Jamie Fox to zadbany laluś i do tego młody.A Lynch to stary,zarośnięty brutal,który ma nieźle powalone w głowie.Gratulacje za obsadę,nawet tego filmu nie ściągnę,wole odpalić 1 część gry...

użytkownik usunięty
g_lox

Nie grałem w to, ale z waszego opisu Lyncha wydaje mi się, że do roli takiego psychopaty idealnie by pasował Gary Oldman ;D

użytkownik usunięty

Tak albo chociaż bardzo podobnie powinni wyglądać w filmie: http://mobini.pl/upload/files/129/525/155/037/428/514_Kane_and_Lynch_Dead_Men_m. jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones