PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Te które chciałbym zobaczyc:

1.Gears of war- mogłoby być z tego niezłe sensacyjne kino SF
2.Crysis- podobnie jak wyżej. Jeśli twórcy by niczego nie spieprzyli to też mógłby być murowany hit.
3. FEAR- Jako film sensacyjny z domieszką klasycznego horroru.
4. Red Dead Redemption- świetny aczkolwiek mroczny western. To też mogłoby się udać.
5.Alan Wake- mógłby to być świetny mrożący krew w żyłach thriller. Mógłby być....
6. Duke Nukem- pdobnie jak Gears of War i Crysis tyle że z elementami komedii.
7. Castlevania- baśniowa ( ale mroczna) opowieść o rycerzu walczącym przeciwko Wampirom, Wilkołakom, Goblinom czy Czarnoksięznikom. Też chciałbym to zobaczyć.
8. Splinter Cell- typowe kino political-fiction. Inteligenty film dający do myslenia i niezwykle zaskakujący.

Te których nie chciałbym zobaczyć:

-GTA Vice City
-GTA San Andreas
-GTA 4
- Mafia
- Mafia 2
- Assassin's Creed 2

Nie chciałbym zobaczyc z jednego bardzo ważnego powodu. Te gry to wielkie hity które bardzo wpłynęly na rozwój gier konsolowych i komputerowych. Nie chcialbym widziec jak ktoś paprze tak świetne produkcje w żenujący sposób przenosząc je na ekran ( Max Payne, Tekken, Dragon Ball). Za łatwo je spaprać. żeby taki film odniósł sulces wszystko musiałoby być idealne. Od obsady po fabułe na klimacie i muzyce kącząc. Ktoś musiłaby do tego podejść z sercem.

A jakie wy macie przykłady????

teksas55

1. Mass Effect- film sci-fi, alternatywa dla "Star Treka"
2. Assassins Creed, - film przygodowy z domieszką historii
3.Kane and Lynch - film akcji (prosze tylko nie Jamie Fox jako lynch!)
Oczywiście chiałbym aby były to udane produkcje bo jeśli mają być zrobione "na odwal sie" to lepiej niech w ogóle nie powstają.

SKGG_95

dla twojej wiadomoci jest taki miniserial assasin creed dosć dobry

teksas55

Ja mafia (chociaż bał bym się o popsucie mi nastroju)
Gothic
Morrowind

Felek4777

Jak można stworzyć film na podstawie gier RPG z otwartym światem i w kij rozbudowaną fabułą?...

teksas55

1.Crysis
2.Diablo
3.Stalker
4.Arcanum
5.Bioshock
6.Clive Barker's Jericho
7.Necrovision
8.Infernal
9.Soldier of Fortune
10.no i TETRIS oczywiście

panzerwolf

Jest Soldier of Fortune

LesioJunior

Taaak? Może i jest jakiś gniot o takiej samej nazwie ale my mówimy o filmie NA PODSTAWIE GRY!

użytkownik usunięty
teksas55

1. Splinter Cell.
2. Hitman 2, tylko żeby znowu tego nie spieprzyli.
3. Jack Orlando.
4. Fallout.
5. S.T.A.L.K.E.R.
6. Max Payne 2, tutaj też mała uwaga, żeby go nie zwalili.
7. Postal 2, rozwałka po raz kolejny, w lepszym wydaniu.
8. Syberia.
9. Fahrenheit.

I to na razie tyle.

teksas55

A ja chciałbym zobaczyć ekranizację GTA, nie wpłynęłoby to na mój pogląd na temat gry.

teksas55

pacman :)
tetris
szachy
arkanoid

xxl1

Jeżeli chodzi o te które chciałbym, to zdecydowanie:

Grand Theft Auto III
Mafia I
Mafia II
Hitman II

Natomiast czego bym nie chciał;

Assassins Creed
Duke Nukem

: )

użytkownik usunięty
Dawidosky

Chce zobaczyć:
-Wiedźmin
-Dragon Age
-Call of Juarez
-Bioshock
-Devil My Cry
-Crisis
-Hitman 2
-Diablo
-The Sims
A nie chce zobaczyć:
-Duke Nukem

yyyy the sims..... pojechało :D

użytkownik usunięty
Felek4777

Niekoniecznie. A twórców filmu opartego o grę w statki nie pojechało? Zresztą powiedzmy szczerze - szansa na ekranizacje Simów jest w sumie zerowa. Ja boleję najbardziej , że jak dotąd nie ma ekranizacji ,, Bioshocka''

xxl1

Co do Pac Mana, mowisz i masz :) http://www.youtube.com/watch?v=fWL6j0SvqV0

teksas55

-Portal
-S.T.A.L.K.E.R.
-Fallout
-Gears Of War
-Dark Messiah
-Crysis
-Call Of Duty 4: Modern Warfare
-Fahrenheit
-BioShock
-Half-Life

Iceman94

Wszystkie call of duty mają fajną fabułę i udało b się z nich ulepić cus fajowego
i jeszcze splinter cell

zelek97

Hmm.
Fahrenheit.
SC Conviction.
Hitman Absolution ( bo ja już wiem że historia będzie przekozacka)
No i Kane and Lynch z białym Lynchem.
Moze jeszcze CoD BlOps.

teksas55

1. Portal
2. Half-life
3. Devil May Cry (chociaż to raczej może się nie udać)
4. Call of Juarez
5. Assassin's Creed
6. Fallout
7. Deus Ex
Szczególnie Deus Ex.
I to chyba wszystkie gry, które mogą stać się kinowymi hitami.
Pozdrawiam.

CreepyBufet

1. Halo
2. Warcraft
3. Devil May Cry
4. Assassins Creed
5. Beyond Good and Evil
6. Uncharted
7. God od War

teksas55

Assassin's Creed
Uncharted
Crysis
Mafia

Moim zdaniem te nadają się najlepiej do przełożenia na ekran kinowy :D

teksas55

Chce zobaczyć DOBRZE zrobioną ekranizację gry.

teksas55

Tetris - Horror z domieszką dramatu

teksas55

Dead Space - świetny survival horror
Wiedźmin - tylko niech się za niego nie biorą Polacy, bo tamten był spieprzony (poza tym nie ma u nas takiej kasy żeby zrobić film fantasy z rozmachem)
Mass Effect
Jakiś film w świecie Warhammer 40,000
Fallout
Deus Ex
FEAR
Gears of War
Alan Wake

użytkownik usunięty
teksas55

Widać same dzieci się wpisały.Po tytułach domyślam się ze same głupkowate gry typu FPS.A chciałbym zobaczyć na ekranie film na podstawie starej gry na Playstation wydanej przez Capcom --- "Dino Crysis"---

teksas55

Hmm może Left 4 Dead 2, Borderlands, któryś DiRT, któryś Devil May Cry, któreś Brothers in Arms, DOBRY Wiedźmin, któryś Mass Effect, Kanye & Lynch oczywiście, Dead Space, Warcraft, któreś Call of Duty, Call of Juarez Więzy Krwi, Stalkera już mamy ale kolejna cześć czemu by nie, Necrovision, któryś Wolfenstein i to chyba na tyle :) Napisał bym tez ze Warhammer Fantasy albo Warhammer 40,000 ale gry w tym universum stanowią mala cześć zasobów, pozatym od Dawn of War'ów i innych gier się nie zaczeło ;p Ale fajnie jak by zrobili film o Herezji Horusa jak już jesteśmy w tym temacie :) a filmwebowi polecam zrobić serwis ksiazkaweb.pl i graweb.pl bo gry do filmwebu nie pasują ;p

teksas55

gry typu mafia (ojciec chrzestny, dawno temu w ameryce) czy gta np vice city to już zlepek dobrych starych filmów, jak miami vice czy scar face, więc raczej już nie będzie się tego powtarzać..

teksas55

BIOSHOCK

teksas55

diablo oczywiscie no i TETRIS (ale ten bardziej psychologiczny niz sensacja tak myślę)

teksas55

Ja bym chcial obejrzec:
1. The Sims
2. Sex Villa 3D
3. Hugo
4. Chicken Inviders

teksas55

Pewnie to nie będzie zaskoczenie....
1. Blood
2. Fallout
3. Uncharted

teksas55

Co do Gta Vice City i San Andreas te dwie gry są już zrobione na podstawie filmów (Vice City - Człowiek z Blizną , San Andreas - Chlopaki z Sąsiedztwa/ Zagrożenie dla Społeczeństwa). Nie sądzę by zrobili film, który powstal na podstawie filmu. No chyba ze zrobia remake ktoregoś z tych filmów.

Co do filmów na podstawie gry to chetnie bym zobaczył:
Soulcalibur
Heavenly Sword
League Of Legends hehe (wiem, ze ciezko by bylo zrobic dobra fabule z tymi wszystkimi roznorodnymi postaciami)
Kontunuacje Mortal Kombat LEgacy
oraz na podstawiej jakiegos rpg: Risen lub Dragon Age.

Aha no i jeszcze nie pogniewalbym sie jakbym zobaczył Fife 2014, gdzie głównymi bohaterami jest reprezentacja Polski i wygrywa mistrzostwa swiata hehe.

teksas55

Splinter Cell podzielony na trylogie jak w grze. Super tajny szpieg, który potem ma rozterki moralne, odchodzi z wydziału, pracuje sam (Conviction) świetny materiał na film sensacyjny jak dla mnie.
Warcraft - Historia Arthasa, i ogólnie wszystko oparte w tych klimatach.
Spec ops The Line - Dobry materiał na dramat moralny bez słodkiego zakończenia, film, który porusza psychikę i moralność w człowieku.
Modern Warfare 1-3 - Zmienić troszkę nielogiczności i film byłby dobrym widowiskiem wojennym o wojnie w czasach teraźniejszych z ciekawą fabułą i ciekawymi postaciami.
Sleeping Dogs- Fabuła w azjatycko-gangsterskich klimatach
Half-Life z mówiącym Freemanem !!

NiTronHD7

"Half-Life z mówiącym Freemanem !!"Ja bym nie chciał zobaczyć spapranego Freemana, który mówi! Dobrze zrobiony film HL to byłoby coś świetnego, ale TYLKO z Freemanem niemową :P Kiedyś czytałem, że Valve miało to w planach, ale chyba to za ciężki temat jak na razie, skoda..

teksas55

O tak, ekranizacja takiej Mafii mija się właściwie z celem, bo o ile w grach lubimy nawiązania do filmów, to kiedy jeden film czerpie tak wiele z innych, to jest to powielanie. Powstałoby coś w rodzaju mieszanki Goodfellas z Godfather (w mniejszym stopniu). Poza tym Mafia nijak nie oddaje struktury organizacji, w przeciwieństwie do świetnej pod tym względem Mafii II.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones