PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

http://www.filmweb.pl/news/Gerard+Butler+jako+Kane%2C+Vin+Diesel+jako+Lynch-1002 07

Po upadku projektu Kane & Lynch z Brucem i Jamiem mam nadzieję, że wreszcie uda się
zekranizować tę, bądź co bądź, fantastyczną grę. Mówię naturalnie o pierwszej części. Dwójka
według mnie tyłka nie urywała.

Jednak (zawsze jakieś musi być) sceptycznie podchodzę, co do zaproponowania roli Dieslowi.
Butlera jeszcze przełknąłbym, jako Kane. Trochę charakteryzacji i będzie ok. Natomiast Diesel?
Facjatę"menela" jaką miał Lynch może uda im się ukazać, aczkolwiek sceptyczny mam
stosunek co do reszty. Diesel to typowy mięśniak. Z budowy ciała i takiego praktycznie zawsze
gra w filmach. Lynch to postać bardzo charakterystyczna. Psychopata, którego powinien
(według mnie naturalnie) zagrać aktor starszy, o "skromniejszej" budowie i umiejętności
grania psycholi. Powtórzę tutaj propozycję, jaką wysunął już jeden z użytkowników w
komentarzach do tego filmu. Mianowicie John Malkovich. Przy charakteryzacji dużo roboty by nie
było, grał role podobne. jak choćby w serii RED. Byłby idealny.

A co Wy o tym sądzicie?O doborze nowych aktorów do postaci tych dwóch recydywów? Pasuje
Wam Butler i Diesel na Kane'a i Lynch'a?

JeffJoker92

Z całym szacunkiem do Vin Diesela ale nie pasuje mi do roli Lyncha-jakoś nie potrafię sobie go wyobrazić jako psychopatę/schizofrenika (raz że z wyglądu go nie przypomina/nie pasuje, a dwa że nie wiem czy "podołałby" takiemu wyzwaniu-żeby zagrać psychola). Wg mnie rolę Lyncha powinien dostać Peter Stormare. Jeśli chodzi o Butlera to ma trochę zbyt miły wyraz twarzy na Kane''a - nie wiem czemu ale takie jest moje zdanie-bardziej w tej roli widziałbym Bryan Cranston czyli Walter White z serialu Breaking Bad.

shorty_2

O Peterze Stormare nie pomyślałem nawet. Jednak, gdy tak myślę, to wcale nie byłby zły pomysł. Wręcz przeciwnie. Potrafi zagrać postaci ekstremalne. Chociaż kojarzę go głównie z ról nazisty, bądź jakiegoś Rosjanina, to jednak według mnie podołałby zadaniu. W Armageddonie, z tego co kojarzę, grał chyba gościa, który żył we własnym świecie i był, delikatnie mówiąc "świrnięty". Chyba na stacji kosmicznej rosyjskiej, ale głowy nie dam sobie uciąć za to. W każdym razie propozycja niezła.

JeffJoker92

Vin Diesel jak zrobi takie uczesanie jak ma Lynch czyli długie włosy i broda to może nawet i by był , ale rzeczywiście Malkovich albo Stormar obydwaj dobrze pasowali by lepiej . A do roli Kane wg mnie mógł być też Van Damme lub Michael Shannon o albo Robert Knepper jako Kane i Stormar Lynch dwaj psychopaci :P

KRZYCHu_32

Tylko Diesel totalnie nie pasuje gabarytowo. I obawiam się, że nie udźwignąłby ciężaru roli.

shorty_2

No właśnie Walter White z Breaking Bad by mi bardzo pasował do roli Lyncha. W Breaking Bad troche mi go przypominał tyle że był łysy :)

JeffJoker92

ja role Kane'a powierzyłbym Rayowi Stevensonowi ale Butler też świetnie pasuje
Lynch -Uwielbiam Vina ale on wg mnie średnio sie nadaje- do tej roli pasowałby Peter Stormare,gdyVin zagra Lyncha nie będe zawiedziony

JeffJoker92

Malkovic? Chyba żartujesz żaden z niego psychopata pojechany może i jest, ale napewno nie budzi strachu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones