PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Moim zdaniem Kane czyli Bruce Willis pasuje ale Lyncza powinien zagrać Nicolas Cage idealnie by pasował do tej roli.

sasuke257

Dokładnie !!! CAGE idealnie by sie wpasował, ale niee musieli wziąść pseudo komiko-rapero-aktora . . . .;p jak ja foxa nie znoszeeeeee !!!

kossity1

Jamie Fox nawet spoko aktor np : Prawo Zemsty. Ale w Kane i Lynch ... no poprostu nie pasuje

sasuke257

ale ci co chca nagrac nie wiedza ze Lynch jest bialy!!!!!!!??? w sumie do filmu to daleko jeszcze

sasuke257

Skoro na dzień dobry zmieniają rasę jednego z głównych bohaterów, to resztę gry też wypaczą w imię poronionej poprawności politycznej, pluszowych misiów i klasyfikacji 13+.

sasuke257

Will Patton na Lyncha!!!!

użytkownik usunięty
flake

DOKŁADNIE ! :-)
Też bym go widział w roli Lyncha. A jako Kane mógłby wystąpić Jeff Fahey.

w sumie Lyncha mógłby zagrać Statham, w filmie Revolver wygląda całkiem podobnie w długich włosach, a zagrać świra też potrafi. natomiast Kane hm patrząc na to w czym ostatnio gra Willis to coraz mniej mi się podoba to że ma grać Kane'a.

sasuke257

Kane też nie pasuje :P

sasuke257

Billy Bob Thornton

użytkownik usunięty
sasuke257

Cage ma zbyt tępe spojrzenie i pociągłą twarz. Poza tym w długich włosach wygląda dość zabawnie...

sasuke257

Lyncha mógłby zagrać Statham, zrobić mu aby brodę, włosy i dać okulary i niczym lynch

sasuke257

http://www.filmweb.pl/person/John.Malkovich#picture-3 według mnie tylko Malkovich na Lyncha tutaj pasuje

kalif1855

no i tą propozycją zmiotłeś wszystkie inne;d

sasuke257

a jack nicolson moim zdaniem by sie nadawał troszkę stary

sasuke257

Dobreee. Patrząc na niektóre role Cage'a faktycznie dobrze spełniłby się w roli psycho-socjopaty

sasuke257

Chyba twórcy nie widzieli gry . Prawda Cage dobrze zagrałby tą rolę ( np . jak w złym poruczniku )

użytkownik usunięty
sasuke257

Will Patton, Jeff Fahey, John Malkovich - tak,tak, z nich już można wybierać...do Jamiego Foxxa nic nie mam...ale nie, w tym filmie nie;d

sasuke257

Ja jak pierwszy raz zagrałem w K&L to staneli mi przed oczami tylko Ray Liotta i Peter Stormare.

sasuke257

Głosuję na Malkovicha na Lyncha!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones