PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Jak u licha czarnoskóry facet może zagrać lyncha skoro jest BIAŁY i ma długie włosy.kage byłby dobrym wyborem,ale można tez wziasc z baru dla harlejowców pierwszego lepszego długowłosego psychopate,nauczyc go aktorstwa i mamy lyncha.willis tak samo nie pasuje do roli kana bo jest łysy czy malo jest aktorów w hollywod ktorzy chodź troche przypominaja kane ale nię musi byc bruce.gra byla wspaniala a film jak powstanie moze byc dobry ale mimo to bede czul niesmak.oryginalnych(komputerowych)bohaterów nikt nie zastapi

bourbonKid

Nie trzeba go bojkotować... wiesz dlaczego? Bo zapewne nie wyjdzie :) Filmowcy lubią gadać jak się zabierają za ekranizację gry i wychodzi z tego... cóż zwykle nic albo kaszana. Przykłady niezrealizowanych filmów, które miały mieć premierę już lata temu to np. warcraft, czy wolfenstein. A co do Bruca jako Kane to mi już przed ogłoszeniem aktorów pasował do tej roli. Nawet głos mają podobny kiedy się drą. Łysa pała to nie problem, przecież istnieje coś takiego jak charakteryzacja. Pozdro

bourbonKid

Nie tak źle Willisowi przykleją plaster na nos trochę 'siniaków' porobią i będzie kane ale czarnoskóry lynch rotfl xd

bourbonKid

Ale według mnie obsada taka powinna być:
Kane-brian bloom
Hugh Jackman-akurat broda pasuje a reszta to by mu włosy doczepili i te okularki lyncha dali ;p

HIKOL

na lyncha idealnie nadaje się Kevin Gage, jak dla mnie ideał :D

paranzaboy

No nawet bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones