PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433989}
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Kane & Lynch
powrót do forum filmu Kane & Lynch

Tytułowych bohaterów...

użytkownik usunięty

... zagrają Bruce Willis(Szklana Pułapka, Hudson Hawk) oraz Billy Bob Thornton (Armageddon, Bad Santa). Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

Nom, ostatnio mogliśmy ten duet oglądać w filmie pt. "Włamanie na śniadanie". Zagrali wyśmienicie. Jednakże w roli Lyncha widziałbym Roberta De Niro odpowiednia charakteryzacja i długie włosy zrobiłyby z niego postać podobną jak ta z gry.

A za kamerą chciałbym zobaczyć Ridleya Scotta albo Jana De Bonta ( Uwe Bowll odpada zupełni), a produkcja mógłby zająć sie Jerry Bruckheimer.

hmmm w osobie Kane bym widzial bardzie Jesona Stathama (Transporter, Adrenalina) bo jest bardzo podobny inno te oko :)

scooter_2

Mi by pasowali osobiście:
Kane - właśnie taki podstarzały Bruce Willis, nadawałby się idealnie.
Lynch - Michael Madsen :) Bo nikt nie potrafi tak zagrać świra xD

Bruce Willis jako Kane bardzo dobrze, ale w roli Lynch'a widziałbym Peter'a Stormare'a. Ten aktor jest genialny jako psychopata. Pozdrawiam

Diakon_Frost

Moi faworyci to:

Kane: Bruce Willis
Lynch: Billy Bob Thorton
Yoko: Lucy Liu
Milczek (to chyba ten rudy w białej marynarce): David Caruso
Carlos: Stephen Baldwin
Jenny:

Wigen19

Nie, Milczek to ten, który zabił żonę Kane'a - owszem, rudy, ale w okularach i w czarnym garniaku

bruce willis ok, ale młody, teraz jest już za stary na takie rzeczy, thornton z tym jego flegmatyzmem, w ogóle mi nie pasuje do psychopaty lyncha, ani z wyglądu ani z charakteru.

Jak dla mnie Kane może być Jason Statham, a na lyncha to trochę bardziej trzeba poszukać.

TheGarbageDump

a ja tak porównujac do gry to w roli Lyncha widziałbym Petera Stormare'a ( tego z długimi włosami ) a w roli Kane'a Raya Liottę ( jakos tak mi się skojarzyli )

dolfin5

co do stathama : gdyby nie ta mimika twarzy i chropawy głos koleś wogóle by nie grał w filmach akcji bo jest po prostu za niski ( 173 cm wzrostu )

dolfin5

a Jenny Jessica Alba xD
Wiecej widzow bedzie,(m.in. ja xD)

Ja w roli Kane'a widziałbym raczej Gary'ego Oldmana (choć wybór Willisa nie jest zły). Do roli Lyncha natomiast pasowałby Peter Stormare lub Mark Wahlberg (ze wskazaniem na tego pierwszego:))

Gh0st

Przestań ZInx,żadnych cycatych laleczek do cholery! Nie o to w filmie chodzi!

Ja bym widział :
jak Lynch- James Remar po odpowiedniej charakteryzacji był by jak znalazł :)
Kane- Vinnie Jones

Tiw

idealnie by było: Kane - Ed Harris Lynch- Peter Stormare

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones