PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219084}

Kanibal z Rotenburga

Rohtenburg
5,6 3 492
oceny
5,6 10 1 3492
Kanibal z Rotenburga
powrót do forum filmu Kanibal z Rotenburga

jesli ktos liczy na horror i duzo krwi to sie zawiedzie! to typowy dramat psychologiczny! ale ze wzgledu na obsade i mozna obejrzec

gregx

Ostatnio właśnie robią takie krwiste horrory których celem jest pokazanie jak
największej ilosci przemocy, jak największe obrzydzenie. Nie tak jak te z lat
70tych, one miały swój klimat. Lata 80 też były ciekawe.

bobik314

Jasne:/ W latach 70 i 80 to były fajne filmy naprawdę miały klimat:/ Jak np Cannibal Holocaust 1 (1979) , Cannibal Holocaust 2 (1986), Witch Bitch (1988)ha ha ha:/ Tak te lata opisali na jednej stronce w necie (http://horror.com.pl/filmy/) specjalizującej się w opisach filmów (horrorów) : "Lata osiemdziesiąte przyniosły fanom horroru całą masę niskobudżetowych produkcji, których twórcy za wszelką cenę starali się o oryginalność. Niestety udawało im się to niezwykle rzadko i dlatego znaczna część filmów z tamtego okresu, to obrazy do obejrzenia, a następnie zapomnienia" . Więc zanim coś napiszesz to pomyśl:/Pozdro

kosciej_99

Delikatnie mówiąc nie zgadzam się z Tobą. Twój cytat pochodzi z recenzji jednego
filmu a nie opisu całej epoki.

Przykłady lata 70: Legend of hell house, Blood on Satan's Claw, lata 80: Koszmar
z ulicy wiązów (mówię o 3 i 4), Shocker, Lśnienie.

Może jak jesteś taki mądry to podaj z jakich lat są najlepsze horrory, jakie Ty
byś mi je polecił.

Pozdrawiam:/ z tą Twoją fajną buźką :/

bobik314

Nie ma czegoś takiego co można uznać za lata najlepszych horrorów:/ W każdym dziesięcioleciu powstają horrory które na długo zapadają w pamięć:) Jak choćby w latach 70 np : "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną", "amityville"
W latach 80 np : "The Shining", "Friday 13th", 90 lata np : "Body Bags", "The Ninth Gate", 2000 to np : "Creep", "Godsend", Mój cytat pochodzi tak owszem z recenzji jednego filmu ale naucz się czytać a tam pisze że w latach 80 powstało dużoooo słabych horrorów:/ Odsyłam do nauki czytania:) pozdrawiam

kosciej_99

A ja właśnie mówię że są takie lata, przynajmniej dla mnie. Jest to związane z
takim specyficznym klimatem. Trudno mi opisać, ale widać że teraz filmy są inne.
Uważam tak dlatego że ostatnio oglądałem kilka z lat 70tych (2 tytuły podałem) i
ten klimat tam bardzo mi się podobał i można powiedzieć że brakowało mi tych
filmów.

Na razie tylko tyle odpisuję.

bobik314

Ale no ja ciebie rozumiem:)A forum w końcu jest po to by wyrażać swoje własne opinie prawda??No ty uważasz że kino można podzielić na czasy kiedy robili dobre filmy a ja uważam że nie można tak jednoznacznie stwierdzić że np w latach 80 robili najlepsze filmy. Zawsze są zajebiste filmy i gnioty zgodzisz się ze mną?? Jeszcze nie było nigdy tak gdy w ciągu dziesięciolecia (załóżmy między 1980 - 1990 ) robili TYLKO dobre filmy:)Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones