PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319173}
5,5 494
oceny
5,5 10 1 494
Kant Pol
powrót do forum filmu Kant-Pol

Fajny!

ocenił(a) film na 10

Rzeczpospolita kanciarzy! Fajny film tak jak Klub filmu niezależnego. Polecam nudzącym się!

kaktus34

Witam!

Ja mam takie pytanie gdzie można zobaczyć ten film lub czy nie ma go ktoś w formie CD/DVD ??

MaLiK_3

mam go ale nie kupisz go tak łatwo... film ten jest lichej produkcji, budżet ok. 4 tysiaków, praktycznie brak scenariusza, więc kto takie filmy ogląda... nie chce cię tutaj obrażać... ja go ściągnąłem przez eMula ale jeśli ty też masz zamiar to robić, powinieneś się uzbroić w cierpliwość:)

Cobra

Dzieki za info glownie chodzi mi o to ze lubie ogladac wszelakie filmy i nie moge powiedziec ze "film byl do ..." skoro go nie obejrzalem. Chce poprostu wyrobic sobie zdanie na temat filmu tak jak to zrobilem juz z wieloma filmami rowniez z tymi powszechnie uznanymi za szmiry.

Pozdrawiam: MaLiK

P.S. Chetnie sprobuje przez eMule dziekuje

ocenił(a) film na 10
MaLiK_3

Fajny film bez utajania reklam. Można go kupić przez internet na stronie KFN. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
kaktus34

UWAGA! Mały Quiz!
1. Którym filmem KFN jest kant-pol?
2. Co sądzisz o wątku filmu Msza?
Na razie te dwa pytania. WALCZYCIE O TYTUŁ ZNAWCY KINA ŚLĄSKIEGO!
PS. Zapraszam na mój blog!

ocenił(a) film na 8
kaktus34

1. Trzecim filmem Eugieniusza Klucznioka
2. Wątek jest super i do tego w moim rodzinnym mieście

ocenił(a) film na 8
Cobra

Za to, że kradniesz filmy przez internet powinni cię ścigać. Jesteś ZŁODZIEJEM!!!

ocenił(a) film na 8
Gamera

to było do 'cobra'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones