PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726490}

Kapitan Marvel

Captain Marvel
6,7 108 975
ocen
6,7 10 1 108975
6,4 40
ocen krytyków
Kapitan Marvel
powrót do forum filmu Kapitan Marvel

Obawy

ocenił(a) film na 8

Film sam w sobie bardzo dobry, ale obawiam się, że KM ukradnie w endgame całą sławę. Przez ponad 10 lat Marvel dawał nam na tacy świetnie skrojonych bohaterów, którzy mieli praktycznie tyle samo wad, co zalet - nie byli idealni i krystaliczni i myślę, że to każdemu się podobało, ani nie byli też wszechpotężni - nawet Thor, który w końcu jest bogiem piorunów i władcą Asgardu. I tego się boję - że przez tyle lat filmów, tyle lat poznawania bohaterów, obserwowania, jak z filmu na film zmieniają się i "dorastają", a już przede wszystkim po IW, gdzie nawet jako drużyna nie mogli pokonać Thanosa i doskonale widać, jacy są zrezygnowali i bezsilni, przyjdzie KM i zmiecie Thanosa z powierzchni ziemi, za pomocą jednego strzału swojej mocy. Wiem, że jest ona potężną bohaterką, o ile nie najpotężniejszą, ale jeżeli Russo wykręcą coś takiego, to będę naprawdę zła.
(to już jest takie moje widzimisie, ale moim zdaniem, jeżeli już ktoś miałby zgładzić Thanosa to świetnie, gdyby był to Tony, Thor, Loki, Gamora lub Nebula. Cóż, to tylko takie głupie marzenie, ale za to świetne zadośćuczynienie)

ocenił(a) film na 7
xmermazingx

Moim zdaniem, w ogóle nie będzie walki z Thanosem, przynajmniej nie z tym, tylko w przeszłości.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Mam podobną teorię

xmermazingx

Spoiler !
Kapitan Marvel jest mocą Tesseractu, a Thanos ma wszystkie kamienie. Nawet mając na uwadze, że dodatkowo przetoczono jej krew Kree to i tak mogła by być za słaba. Poza tym czy Vision jakby chciał to nie byłby wstanie zrobić takiej rozpierduchy jak KM na koniec filmu?

ocenił(a) film na 6
xmermazingx

Russo w wywiadach podkreślali, że takiej sytuacji nie będzie tzn. Cpt. Marvel nie okaże się Mary Sue, która pokona sama Thanosa. Nie przytoczę ci źródła, bo nie mam obecnie czasu na szukanie, ale takie wypowiedzi się pojawiły.

ocenił(a) film na 5
xmermazingx

Spokojnie Thor z nowym młotem nadal jest najpotężniejszy

ocenił(a) film na 8
xmermazingx

Superman jest wszechpotężny i jakoś potrafią go przenieść na duży ekran

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones